Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha egy férfi megnősül, miért...

Ha egy férfi megnősül, miért várják el sokan, hogy ne látogasson haza, tagadja meg a szüleit (elsősorban az anyját! ), ne kérhesse ki a véleményét, mert különben egyesek válást rikácsolnak anyucipicifia aláfestéssel?

Figyelt kérdés
A feleség szüleihez miért olyan természetes hazalátogatni, miért természetes a heti több alkalommal való a másfél órás telefonbeszélgetés? Anyósom lassan már a péniszem méretét is jobban ismeri, mint én.

2016. okt. 12. 22:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

Azt nyugodtan mondhatod a feleségednek, hogy amennyi időt ő a szüleivel tölt, természetesnek kell vennie, hogy te meg a magad szüleivel.

Értem ezalatt a hazalátogatásokat, meg a telefonbeszélgetéseket is.

Természetesen színezi a képet, ha egyikőtök szülei veletek egy településen laknak, másikótoké meg olyan távolságra, hogy csak hétvégén mehettek oda.


Hogy miről, milyen mértékig tájékoztatjátok, meg mit osztotok meg velük, az már kényesebb ügy, mert egyik dolog neked volna fontos (párodnak meg túl intim), másik dolog meg fordítva.

Nagyon függ attól is, hogy belepofáznak-e az életünkbe. Ha pl. belebeszélnek abba, mire költsük a pénzünket, akkor rossz néven venném, ha a feleségem előre megbeszélné velük, mit tervezünk venni. De ha nem szólnak bele, akkor nekem nem baj.


Aztán van egy olyan effektus is, hogy azok a feleségek féltékenyek férjük anyjával való kapcsolattartására, akik maguk kötődnek irreálisan erősen a saját anyukájukhoz.


Az biztos, hogy ez is egy szempont, amit figyelni kéne a párválasztásnál, de ha az ember mindenen fönnakad, akkor senkit se vesz el feleségül. :-)))

2016. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
A feleséged szimplán idióta.
2016. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt lehet elnyomni, aki hagyja. Állj ki magadért.
2016. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
A nők automatikusan el akarják szeparálni a férfit a barátaitól és az anyjától. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de sokadjára tapasztalom. Szerintem egyszerűen csak ki akarják az embert sajátítani. Ha ilyet tapasztalsz, egy jótanács létezik: MENEKÜLJ!
2016. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem kérdezed a feleséged?
2016. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%
Mert sok nő irigy, pénzéhes, feminista házisárkány. Az anyós eredendően rossz nekik és meg sem akarják ismerni őt. Egyedül maguknak akarják a férfit. Ha van előző házasságból mindkét ágról gyerek, akkor a jelenlegi nő kölyke kapjon minden pénzt és figyelmet (megnevelni persze nincs joga). Apai ágról a gyerektől egy csokit is sajnál a nő és zavarja, ha szerencsétlen kisgyerek heti 1-2 napot az apjával is lenni szeretni. Nem fogadja el és utálatos vele. Sajnos ezeket láttam többségben.
2016. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
Ez csak az itt írogató 12 évesek és agyatlan libák véleménye, nem kell rá adni.
2016. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Kiállnék én magamért, de már oda jutottam, hogy inkább a tűrést választom. Így nagyobb az esély a csendre. Egyszerűen nem tudom elmagyarázni neki, hogy mindkettőt szeretem, de az egyiket szerelmemként a másikat meg anyámként. Valahol érti ő, hogy mi a probléma, de aztán a munkahelyen, interneten, a barátnők, az anyja telebeszélik a fejét, hogy a férjek anyja csak bestia lehet. Anyám egyedül él, 160 km-re, neki nagyon nem volt jó a kapcsolata ómamával, nagyon meg akar felelni anyósként, a világon semmibe nem szól bele (de van amikor meg ez is baj). Simán megérti, ha pl. karácsonykor csak a két ünnep között jut rá idő, de felhívni is már csak meló közben merem, nehogy otthon balhé legyen, mondván, nem tudok leszakadni róla. Pedig már kamaszkoromban is teljes önállóságot adott, nem hogy felnőttként.

Most várandós a nejem, karácsonyra várjuk a kicsit. Anyu megkérdezte, hogy a Brendon internetes felületen konkrétan nézzünk ki valamit, amit ő vehetne meg. Ettől máris elszabadult a pokol. Most éppen az a baj vele, hogy miért nincs saját ötlete. De anyósom már lepókhálózta a 30 éves horgolt ronda babaruhákat, azt hetente kétszer ünnepelni kell.

Ha anyám nem kerül a képbe egyébként minden kerek lenne köztünk.

2016. okt. 12. 23:59
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
Anyukáddal milyen a viszonya? Nincs valami a háttérben amiről nem tudsz? Senki nem utálja meg a másikat ok nélkül.
2016. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Udvariasan elvannak, külső személő számára béke van.

Számára anyám idegen. OK, ne járjanak össze, ne haverkodjanak, de ne legyen már goromba anyámmal, ha megkérdezi hogy vagyunk. Nem lehet mindig csak időjárásról meg kertről beszélni csak nehogy beleavatkozzon anyám az intim szféránkba.

Ezzel szemben a gyerekprojekt alatt anyósom minden együttlétünkről tudott. Volt amikor gyerekgyártó pózt javasolt, de komolyan.

2016. okt. 13. 00:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!