Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a kapcsolatotokat a fiatokkal (anyák elsősorban), ha ő 21 évesen 40 év fölötti HÁZAS nőt hoz haza, akivel szeretik is egymást már 3 éve?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 19:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Ti mondjátok mindig, hogy ha 40 éves nőnek huszonéves párja van az teljesen normális.


Vagy ha személyesen érintettek vagytok, akkor már háborog a gyomrotok?


Magyarázd meg, nekem tudatlannak ezt a kis anomáliát.

2015. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Nekem még kicsik a gyerekeim, de nem repesnék az örömtől. Ha 3 éve együtt vannak, miért nem válik el a nő? Ez nagyon nem fair sem a férj, sem a szerető felé.


Ha összejön egy idősebb emberrel, egymásba szeretnek és az illető ezt felvállalja, elválik, akkor nyitott lennék rá hogy megismerjem aztán alkotnék véleményt.


De nagyon igyekeznék, hogy egyik esetben sem okozzon ez gondot a köztem és a gyerekeim között lévő kapcsolatban.

2015. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%

Elhajtanám a nőt a fenébe, a csemetével pedig lenne egy igen komoly beszélgetésem. 21 évesen nem írhatom elő neki, hogy mit csináljon párkapcsolati téren, de azt igen, hogy kit hozhat be a lakásomba és kit nem.

Persze a gyerekem marad akkor is, ha rablógyilkos lesz belőle, de meglehetős csalódást okozna számomra ez az ügy, mert nem így neveltem.

2015. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%

Nem örülnék neki. Nagyon nem! De nyilván egy 21 éves ember nagykorú és felnőtt, azt tesz amit akar, azzal van, akivel akar, de nem lesz hosszútávú a kapcsolat, az is biztos. 21 évesen még nagyon jó ez neki, de ha majd saját családot szeretne mondjuk 10 év múlva, akkor ez a nő majd fog neki ötven pár évesen gyereket szülni?

Vagy oké, ez még csak 3 év, megy a szerelem, minden. De mi lesz mondjuk 10 év múlva, amikor a pasi még mindig fiatal, a nő meg már elmúlt 50 és mondjuk jön egy fiatal szomszéd nő, vagy munkatárs, és ne mondja nekem azt senki, hogy majd a nő nem fog féltékeny lenni, netán túlságosan is...Az lesz! Ami meg megint csak megmérgezi majd a kapcsolatot. Szó se róla, a féltékenység bármilyen kapcsolatban felütheti a fejét, de ilyenkor sokkal nagyobb az esélye.

És még beszélhetnénk. Teljesen különböző korban nőttek fel, teljesen már korban vannak, lehet, hogy most még minden jó, de idővel ki fog jönni, hogy mennyire is eltérőek valójában.

Szóval nyilván nem romlana meg ezért a fiammal a kapcsolatom, de tényleg, nem örülnék neki és tudnám, hogy úgysem lesz sírig tartó a dolog.

2015. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
1-es, én ezt nem mondtam senkinek, csak feltettem ezt a kérdést, nem értem, mi bajod van. És mi az, hogy "ti"? Én egy ember vagyok!
2015. júl. 21. 19:33
 6/31 anonim ***** válasza:
11%

Jaj, és most olvasom csak, hogy még házas is. Hiába volt csupa nagybetűvel, valahogy nem figyeltem.:)

Ekkor meg pláne nem örülnék neki!!!

És belegondolok, hogy 3 évvel ezelőtt ez a nő már közelebb volt a 40-hez, akár volt 40 is, a srác meg csak 18? Lehet pedofil a néni.:)

2015. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
17 évesen összejöttem anyám barátnőjével, akkor volt a csaj 41 éves. Nem ellenezte, tudta hogy nem tart örökké. Én pedig nagyon sokat tanultam.
2015. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
33%
Leesne az állam.
2015. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

Persze ha a nő lenne 21 a hapsi meg 40 mindenki épp arról írna, hogy majd örökké együtt lesznek, meg mi köze hozzá a szülőknek....


Amúgy szólnék, hogy ha még egyszer hazahozza, akkor lehet költözni együtt, ilyen személyeket nem látok szívesen a házamban, aki házas és nyíltan félrekefél.

2015. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

"Persze ha a nő lenne 21 a hapsi meg 40 mindenki épp arról írna, hogy majd örökké együtt lesznek, meg mi köze hozzá a szülőknek...."

Speciel én arra a felállásra is ugyanazt mondanám.:)

Amúgy a barátnőm és a férje között 17 év a korkülönbség, hát az első években minden nagyon szép és jó volt, de aztán rájöttek, hogy baromi sok az a 17 év...

2015. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!