Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket kérdezném elsősorban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket kérdezném elsősorban: Képesek vagytok úgy szeretni a párotokat és mellette maradni, hogy egyszer minimum megcsaltátok már?

Figyelt kérdés
Ha arra került a sor, hogy félreléptetek, miért tettétek? Én mint a felnőttek világába lépő srác kérdezem tőletek, hogy mire figyeljek a barátnőm mellett, hogy ez ne történjen meg?

2016. szept. 23. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azon túl, hogy kimutatod az érzelmeid, foglalkozol vele, érdeklődsz, gyakran beszélgettek és a problémákat is próbáljátok kommunikálni egymás felé, nem nagyon van mire figyelned. Ha meg akar csalni, meg fog, akármire figyelsz oda. Nyilván amíg te törődő és odaadó és érzékeny vagy, addig kisebb az esélye, de ha eleve már felmerült a gyanú (ha már kérdezed, hogy mivel akadályozhatnád meg, akkor a bizalom úgy érzem, nem túl stabil), akkor tökmindegy, mit csinálsz, rajta múlik, hogy ő hogy áll hozzá.


Egyébként én nem tudnék a párom mellett maradni, ha megcsalnám, de ez nem jelent semmit, mert nagyon sokan meg igen. A te barátnőd jelleme a kérdéses itt, nem a nagy általánosságé.

2016. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem!Sose tudnek a szemebe nezni söt olyan ember vagyok aki nem tud szineszkedni,rajtam minden latszik a boldogsag szomorusag.nem vagyok egy pokerarc:) ha megcsalnam eleallnak es lesz ami lesz,de nem tudnam magamban tartani.ha baj van ö ugyis eszrevenne rajtam nem lenne mit titkolni :)
2016. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
kérdezo ezen nem kell agyalni ha már eggyutt lesztek jó pár évet elobb utóbb a csaj csalni fog. sajnos rengeteg no meg félre 30 felett. sokan lefognak majd pontozni mert azt hiszik ok nem ilyenek 20-30 évesen de majd ha házasok lesznek akkor majd bizony meg fog inogni az a huség :) sorry de túl sok no ismerosomrol kiderult hogy mást tudjak mondani!!! persze ez nem jelenti azt hogy a férfiak nem lépnek félre! csak kevesebbszer mivel akik fizikai melót végeznek azok fáradnak a kor haladtával nem lesznek a régiek. és ezekbol tobb van mint a gazdag hapsikbol akik az irodában ucsorognek aztán hazamennek. ok már unatkoznak és unalomból nem a megszokott feleségukhoz mennek hanem az új után. ez az én elméletem. de ezek nem csak kitalált dolgok sajnos ez a valóság :) persze ez nem jelenti azt hogy a nok kotelezoen félre fognak lépni csak annyi hogy nagyon nagy az esély rá.
2016. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem lèptem ugyan félre, nekem "csak" egy érzelmi kilengésem volt, de nem tettem semmit.


De több mint 10 éve vagyunk együtt, igazából a mindennapos problémák miatt inogtam meg. Sokat dolgozunk, voltak anyagi hullámvölgyek, páromnak elég stresszes a munkahelye, amit természetesen rajtam vezetett le. Amikor hazajött sokszor beszélgetni sem volt kedve, sok volt a vita, megbeszélni nem nagyon lehetett vele.

Én a munkahelyemen megismertem egy pasit, aki pozitív világszemlèletű volt, mindig mosolygott és megkaptam tőle LELKILEG azt a törődést amit itthon hiányoltam. És azt hiszem/hittem, hogy beleszerettem.

Aztán amikor a párom èszbekapott, hogy elveszíthet összeszedte magát és azóta rendben van minden.

Nekem főleg a lelki törődès hiányzott, a nevetés meg a jó kedv, vagy az, hogy lehessen valakivel egy jót beszèlgetni, és ne csak a problémákról...

2016. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!