Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok ma egész nap?...

Mit csináltatok ma egész nap? Elsősorban együtt élő párok férfi-női tagjait kérdezném.

Figyelt kérdés

Én ma voltam a piacon, hazacipeltem vagy 6 kilót. Aztán főztem, majd ablakot pucoltam és felmostam mindenhol a pvc-t, kidomestosoztam a WC-t. Aztán elmentünk a párommal bérletet venni, majd csak fél órára leültem tévézni. Aztán mosogattam, hajat mostam, és most este 20 órakor ültem le gépezni. Csak 1 órát fogok gépezni, aztán biztosan szerelmeskedünk a párommal.

Másnak is ilyen sűrű egy napja?


2011. jan. 8. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk. :]
2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Oooo te joeg XD. Hany eves vagy?
2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem, az enyém kevésbé volt sűrű. :)
2011. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
én feküdtem egész nap meg neteztem. férjem reggel elment boltba reggeliztünk szexeltünk összebujtunk ferjem ment du is boltba aztan most is fekszünk
2011. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Én olvastam az újságot, az asszony meg mosott főzött takarított. Most befejezem a levelet, azt szerelmeskedni fogunk.
2011. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Elmentünk együtt nagybevásárolni, aztán hazavittük a cuccot, elmentünk a Westendbe, ebédeltünk a Nordsee-ben, vásárolgattunk, megnéztünk egy filmet, és most készülünk sétálni.
2011. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát lássuk csak... A párom hajnali 3kor, én 3:40kor keltem, munkába mentünk, mivel a busz már jóval 5 előtt indul. Egy óra buszozás, 8 óra munka, idegtépés, aggodalom, hogy 12 órában fogunk dolgozni jövő hónaptól. Hazaértünk fáradtan 3 óra után, ettünk, játszottunk a kiskutyákkal, párom játszott a számítógépen, én néztem, beszélgettünk és elrohant az idő. Hamarosan lefürdünk, és szeretkezünk.

21N, 26F

2011. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Aludtunk 8-ig, reggeliztünk, elmentünk a patikába, a piacra, boltba, ebédeltünk, a párom telepítgeti az új laptopját, én pihentem.

Három óra felé elmosogattunk, rendet raktunk, tejeskávéztunk, gyümölcsöt facsartunk. Néztük egy kicsit a tv-t, a férjem folytatta a játékot a laptopjával, felmostam. Megnéztük a híradót, vacsiztam, felforgattam a lakást, mert kerestem valamit, aztán egymás mellett gépezünk. Ezután gyors tusolás és nézzük a Gyilkos elmék-et. Még babázunk egy kicsit és szunya.

2011. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
eltakarítottam a karácsony összes maradványát, főzés, ebéd, közben 2 adag mosás.Délután barátnőm átjött, hazakísértem kutyasétáltatással egybe kötve, és most gépezés, majd fürdés, fekvés tv. A párom nincs itthon jelenleg.
2011. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
semmit nem csináltunk, döglöttünk, filmeztünk, ettünk. Betegek vagyunk mindketten. :)
2011. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!