Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt anyósotok eddigi...

Mi volt anyósotok eddigi legnagyobb húzása, amivel végleg kihúzta nálatok a gyufát?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 15:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
71%
Annyi van, nem is tudnám melyiket válogassam ki :D
2016. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
74%
Első, rápakolta a fagyasztóban a húsra a csontot?
2016. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Mégis próbáld meg
2016. okt. 24. 15:35
 4/65 anonim ***** válasza:
83%

Amikor megszületett.. höhh :D

amikor baba volt a fiam és lementek sétáltatni a picit én meg csatlakoztam hozzájuk, közölte: hááát ennyi ember már sok egy gyerek mellé!!

2016. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
33%

2-es, gondolod hogy lefagyasztotta az anyósait???!

micsoda brilliáns ötlet tényleg! :D

4-es voltam.

2016. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
68%
Még nem volt, normális viszonyunk van.
2016. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
94%
Amikor közölte nekünk, hogy költözzünk be az ő házába, mert ő szeretne összeköltözni az új pasijával és a 16 éves lánya nem tudná iskola és munka mellett fizetni a családi házat.
2016. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
86%

Én jóba vagyok anyóssal, de neki is volt beszólàsa. Mondjuk kapott utàna mindenkitõl, én csak ràcsaptam az ajtót. Igaz, nem volt elegàns megoldàs, de inkàbb, mint hogy alpàri legyek.

Miért nem teàztatom a fiam? (Köménymagos) Mert nem fogadja el, csak a vizet, meg fàjt is tõle a hasa. Hazudok! Mert õ még nem làtta!

Ennyi, nem több. De nagyon felhúzott, hogy meghazudtol. Plàne ,hogy ha nem is akartam volna adni neki, akkor sincs semmi köze hozzà.

Volt pàr kisebb, hogy miért nem etetem már 3 hónaposan, meg hogy hülyeség amit mondok. Én meg erre mindig udvariasan annyit mondtam, hogy lehet, hogy az, de ITT ÉN DÖNTÖK! :)

2016. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 Trafó1 ***** válasza:
97%
Miután megcsalta az apóst , rábeszélte a lányát is, hogy csak nyugodtan lépjen félre ha éppen nem elég neki az otthoni "koszt".
2016. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
95%

első vagyok.. a húst nem a sógórnő pakolta rá a csontokra? :D :D (az egy nagy sztori volt..)


Neeemmm... amúgy legnagyobb húzása az volt, mikor közölte, ha összeköltözöm a fiával és valamire rászorulunk, akkor nekem meg a leendő gyerekünknek nem fog kajára jutni, ők csak a fiának adnak, hiába lesz unoka, arról majd gondoskodom én. Persze nem értettem miről beszél hiszen akkor is dolgoztam, azóta is. Van is rajtam tartalék, nem éhezem :D :D


Hát így fogadott a családban :) :) Csupaszív, szeretet... többet nem mesélnék, mert ők is gyakoriznak, aztán kapok megint privit :D

2016. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!