Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen volt amikor az anyósoto...

Milyen volt amikor az anyósotok/leendő anyósotok és apósotok/leendő apósotok először látogatott el hozzátok ebédre?

Figyelt kérdés
Mit főztetek? Mit viseltetek? Hogy zajlott? Kérlek írjatok nemet és kort is!

#ebéd #anyós #após #első tálkozás
2015. dec. 31. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez elég karót nyelt összejövetelnek tűnik a leírás alapján:D

a mi esetünkben már ismertük egymás szüleit kb a kapcsolat elejétől. mire összeköltözésre kerül a sor, már rég nem kellett feszengni egymás társaságában. hogy mit főzz, az szerintem azon múlik,hogy miket szeretnek. de nem kell szerintem túlbonyolítani. kiöltözni is felesleges szerintem

2015. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már tudtam, mi az, amit nem szeretnek, és oylan egyszerübb valamit készítettem, ami nekik is ízlik, viszont nekem nemm kell egész idö alatt a konyhában lenni, hanem jut idöm velük beszélgetni.

De az egész nem egy "vendégség", hanem családi beszélgetés volt.

2015. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom olasz. Ezért úgy gondoltam, hogy bevezetem a szüleit a magyar konyha ízvilágába :) Újházy tyúkhúslevest készítettem, sertéspörköltet nokedlivel és mellé sütöttem tepertős pogácsát. Fehér kötött pulóvert és fekete, olyan tapadós de elegáns farmert viseltem. A hajamat pedig befonva hordtam. Voltak bizonyos nyelvi nehézségek (a párommal angolul kommunikáltunk, bár azóta kicsit tudok olaszul) de nagyon jól elvoltunk :)
2015. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

az én férjem francia. tárkonyos husgomboc leves volt, sult csirke májas toltelékkel, zoldségekkel és még hortobágyi husos palacsintát és készitettem.

én is ugy gondoltam, hogy legyen valami magyaros :)

egyébként ok gulyásleves bolondok illetve a toltott káposztát imádják :D

alapbol nem viselek kihivo ruhákat, ugyhogy ezen nem is gondolkodtam, h mit kéne felvennem. jol zajlott..ettunk, ittunk. szerintem 5 orán keresztul itt voltak. végul átmentunk hozzájuk és ott folytattuk a medencében a "partit" :D

2015. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)
2015. dec. 31. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
3 napja ismertük egymást a párommal. Húsleves, rántott hús, saláta, köret, tiramisu. Én úgy viselkedtem, mint mindig, nem játszottam meg magam. Ők viszont jól berúgtak. Párom nem győzött elnézést kérni. Mint utóbb kiderült, alkeszok. Azóta már nem vagyok hajlandó beszélni velük, mert sokszor nem normálisan viselkedtek velem. Évek óta ez ment, betelt a pohár.
2015. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Azt hiszem, hogy valami egyberuha volt rajtam harisnyával (télen volt).


Pizzát rendeltünk, mert nem akartunk nagy feneket keríteni a dolognak és a lakásunk büdi, ha főzünk benne(polgári lakás, hülyén felszabdalt nagy lakásokból, így a konyha az előszobával együtt van és picike.)


Megettük a pizzákat, mindkét szülőpár itt volt, egymásnak is bemutattuk őket. Nem volt feszengős az esemény, bár azóta egyszer találkoztak az esküvőn a kettőnk szülei és azóta nem, mert mindkét pár messze él tőlünk, és egymástól is.:)


28N

2015. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!