Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha rosszban vagyunk az se jó,...

Ha rosszban vagyunk az se jó, ha jóban az sem?

Figyelt kérdés

Anyössal kezdetektől nem jövünk ki,a férjem hamar hozzám költözött majd együtt messzebb költöztünk,sosem.kérük ki a véleményét,stb,a szokásos.

Sógornőm a férjemmel jóban volt,de ahogy én a képbe kerültem távolodtak mert sógornő anyós nótáját fújta. Állandóan azt hallgattuk anyóstól hogy így testvéri szeretet meg úgy,gonoszok vagyunk.

Most lett babájuk sógornőméknek,már nem látja tökéletesnek az anyját,viszont velünk rendeződött ezáltal a kapcsolata,sokat vagyunk együtt,közel lakunk,többször jönnek ide és megyünk mi is,mint anyósék látják őket.

Anyós azóta fúrja a dolgot,minek ennyit találkozni, nem kell egymás szájában lógni. Már nem is mondjuk ha találkoztunk.

Most akkor már nem fontos a testvéri szeretet?


2016. okt. 30. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, nem éri meg idegesíteni magad az anyósodon, főleg, hogy nem is látjátok gyakran. Én biztos nem csinálnék ügyet ebből. Engedd el a füled mellett, amit mond.
2016. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 omba ***** válasza:

Anyós kispályás, de lelkes sz_rkeverő....ne foglalkozzatok bele.

Az sokkal fontosabb, ah a testvérek közt helyreállt a kapcsolat.

2016. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kispályás,a házasságunk fúrta sokáig,2 évig felé se néztünk,se telefon,semmi. Ennek hatására hagyta abba,beletörődött hogy a fia engem választott még vele szemben is.
2016. okt. 31. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Neked mániád az anyósod fikázása.

A karácsonyi dühöngőd nem jött össze, most írtál egy másik kérdést?

2016. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!