Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apróság, de rosszra utal?...

Apróság, de rosszra utal? Jobban akarja majd tudni?

Figyelt kérdés

Még terhes se vagyok, leendő anyósom máris tett egy olyan kijelentést, ami nem igazán tetszett.

Most volt festés a lakásban, de szerinte a baba születése előtt újra festeni, fertőtleníteni kell. Egyébként tudja, hogy a szoba nem lesz használva, és hogy szeretnénk már babát, tehát nem tíz év múlva várjuk. Tehát közöltem, hogy szerintem jó az úgy is, mire ellentmondást nem tűrő hangon rávágta, hogy azt úgy kell.

Tudom, apróság, kis hülyeség, de nekem mégis ijesztő, hogy már most rendelkezik a nem létező gyerek fölött nem furcsa ez?

Páromnak amúgy még mindig próbál parancsolni, és néha érzem rajta, hogy azt hiszi, megteheti vele és velem is. Nem lakunk ott nála.

Mi a véleményetek erről? Felejtsem el? Vagy ez rosszra utal?

24L, párom 29 L



2016. nov. 9. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Ez valóban rosszra utal. Arra, hogy keresitek a bajt.

Mind a ketten.

2016. nov. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Lehet lehurrognak de hidd el csak rosszabb lesz majd. Nekem is ilyen anyósom.

Elsö vizsgálat utàn màr KÖVETELTE az uh képet,mondom apuka se látta meg amugy is csak egy kis pötty még. Ezután állandóan ezzel ment az agyamra kb mondtuk h megyünk fogorvoshoz hozzunk e neki valamit erre mire hazaérünk megint,uh kép? hàt mondom a fogorvos kötve hiszem h csinàl.

10hetes voltam nem látszott rajtam semmi felhuzgalta a ruháimat szó nélkül és elkezdte simogatni a nem létezö hasamat. Már akkor kitalálta hogy megszületik a baba ideköltözik és ö kel a babához.

Most 29 hét. Van egy szoba amit nem használunk de fessük ki azt is h a babakocsit szép szobába tároljuk,fessük le a lépcsöt hogy a baba szép helyre jöjjön. Hozzáteszem tavasszal költözünk ugyhogy ezzel már nem akarunk foglalkozni.

Ha tervezitek a babát bocs h igy irom de párod gyorsan növesszen tököt h megvédjen anyuka elött mert az idegeidre fog menni.

2016. nov. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Jé, ez fel se tűnt :)

Neked meg azt tudom mondani akárhányadik bocsesz, de nem néztem meg, hogy abból tanul itt mindenki, ha elolvassa másét is, és arra mondanak a többiek is valamit. Tudod, mint egy beszélgetés :) Ekkor kialakul mind a kérdezőben, mind a többiekben egy megoldás... :)

2016. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A lényeg,én csak azért irtam le hosszabban a gondokat mert a gyerek elött én is elgondolkodtam màr ezen h anyós nagyon irányitani akart mindent mi lesz ha gyerek lesz és én sajnos nem alaptalanul aggódtam azon h azt fogja gondolni neki alapvetö joga lesz h beleszóljon a gyerek dolgaiba.

De mint itt sok anyósos kérdésben szerintem az egész dolog a férfin fog múlni hogy hogyan tudja majd kezelni az anyja és párja közti nézeteltéréseket.

Lehet a L L eliràs de ha nem is a mai vilàgban màr mindent meglehet oldani :)

2016. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy gondolom, hogy ez intő jel a párod anyukájának jelleméről. Ha már most vannak olyan jelek, amiből látod, hogy próbálja a párod és ezzel együtt téged is irányítani, akkor ez később csak rosszabb lesz, azért, mert te előbb-utóbb ki leszel már erre hegyezve és előbb-utóbb balhé lesz ebből. Szerintem még most próbáljatok ennek megálljt parancsolni. Nagy kérdés, hogy párod hogyan áll az anyjához, mennyire mer adott esetben szembeszállni vele, ha úgy hozza az élet....
2016. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Naná, hogy elírás! A párom 29 éves FÉRFI!

Igazán nem akarom keresni a bajt, konfliktust vele. Párom édesanyja, szeretném szeretni.

Ez apróság, de sok ilyen apróság van.

Van már két unokája, párom húgánál, ahol olyan mértékben belefolyik a családi életbe, ami nekem nagyon nem tetszene. Nekik mégsem probléma, tehát lehet, hogy az én gondolkodásom más..

2016. nov. 9. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ott lehet azért nem baj mert ott ugye a lány anyja és lehet örül a segitségnek.

Nekem is jobban esik majd esetleg anyum segitsége mert neki sértödés nélkül is megtudom mondani ha túllö a célon még anyósom tuti tiszteletlenségnek venné ha rászólnék valamiért majd.

2016. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Rosszra utal? IGEN

Utal, nem pedig 100%.

Felejtsd el? IGEN


A párod mit szól? Kiàll melletted? Ha nem, akkor MÉG ne tervezzetek babát!


Viszont ne kombinálj előre, mert akkor bele fogsz zakkanni és csak a rosszat làtod majd meg. Mondom úgy, hogy anyós nekünk is bele akart szólni, aztán helyre lett téve. Tanàcsot HA KÉRÜNK adhat, meg el is mondhatja a véleményét, de nem sértődhet meg ha nekünk más a véleményünk. Vagyis de, csak nem veszek róla tudomást.


Màskor mondj annyit, hogy igen szokás, de van amikor felesleges, majd MEGLÁTJÁTOK, ha úgy van akkor festetek, ha nem NEM! Mama kér egy kávét? :)

2016. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Párom ígéri, hogy ketten fogunk dönteni mindig, de nem szeretném, ha ennek az lenne az ára, ha rossz lenne a viszonyunk vele. Ő egyébként nem hallotta ezt. A jelenlétében kedves velem az anyós, az ilyen megjegyzéseket akkor teszi, ha ketten vagyunk - szerencsére ez ritkán van.

És én csak nem akarok naiv, hiszékeny lenni, hogy minden rendben lesz. Ha baj lesz, arra szeretnék felkészülni lelkileg.

2016. nov. 9. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz rendben. Eroszakos szemelyisege van es ez jobb nem lesz. Enyem is hasonlo, rengeteget nyelek a ferjem kedveert, de felek, hogy egyszer elpattan majd vmi es csunya vege lesz.
2016. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!