Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Miért kell egyből félreérteni mindent? Szülők! Ti is 'rosszra' gondolnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül 'összeismerkedtem' egy informatikus férfival 5-6 éve, de nem kell rosszra gondolni. Elromlott garanciaidőn belül az egyik elektronikai eszközöm, majd a boltban, ahol vettem, ehhez a férfihez irányítottak át. Ő küldte el szervizeltetni. A férfinek számítástechnikai üzlete van. Azóta már vittem hozzá a gépemet javíttatni, valamint a munkatársához is gyakran visszajárok, mert nála lehet olcsón kapni a nyomtatónkba patront (a bolti ár alatt adja a férfi a patront nekem, összeismerkedtünk).


Apám az utóbbi időben elkezdett kombinálni, hogy biztos azért csinálja meg az informatikus férfi a számítógépemet annyiért, amennyiért, mert biztos, hogy lefeküdtem vele. Ugyan ez a helyzet a patronos férfivel is. Ezt mondja folyton. Elmondtam neki, hogy ez nem így van, de szerinte hazudok neki. Volt, hogy elment velem apám, amikor patront vettem és a fejemhez vágta, hogy látta, hogy néz rám az informatikus férfi is. Valamint a patronos férfivel gyakran szoktam beszélgetni, ha megyek, így tud egyet s mást rólam. Akkor, amikor apám elment velem, szokásosan a férfi rákérdezett pár dologra (na, mi a helyzet XY-nal?). Apám ebből arra következtetett, hogy mi összejárunk 'szerelmeskedni', majd egymás nyűgjéről beszélünk a másiknak.


A vicc az egészben, hogy apámnak kellett a számítógépéhez pár dolog, és az volt az első mondata, hogy hívjam fel az 'informatikus kanomat', hogy olcsóbban adja azokat a dolgokat, valamint olcsón csinálja meg a gépét. Nem akartam balhét, ezért felhívtam. Olyan dolog kellett apámnak, ami miatt kb. 2 hete bújja a netet, valamint ott tartott, hogy 100 km-rel arrébb elmegy egyért. Eszemben sem volt az 'informatikus kanom'... A férfi pár órán belül betudta szerezni, ami apámnak kell. Ekkor apám mondta, hogy menjek el vele a férfihoz, mert engem ismer, és csinálja meg olcsóbban a gépét. Elmentem, megcsinálta, apám a számla miatt kezdett el vergődni, de a férfi mondta, hogy őt nem érdekli, de akkor drágább lesz. Amikor hazaértünk, akkor megkaptam, hogy a férfi végig a mellemet nézte (aha, jó vicc), meg azt, hogy a számla árát biztos rám költi, stb.


Abból, amit apám állít, semmi sem igaz. Mit tehetek? Hogyan tudnám megértetni vele?


A két férfi jóval idősebb nálam, az egyik bőven az apám is lehetne...



2015. ápr. 30. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírásod alapján, sehogyan sem fogod tudni megértetni vele, tiszta hülyének tűnik, már bocs, az ilyen embereket pedig úgysem lehet meggyőzni semmiről.
2015. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mondd el neki érthetően, hogy nem volt közöttetek semmi! de ha lett volna se lenne hozzá sok köze..

2015. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apád őrültnek tűnik.
2015. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, és megsérteni, de édesapád a kor előre haladtával csak butább, és önfejűbb lesz. Ezen sajnos nem tudsz változtatni.
2015. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Hát ez apai féltés.
2015. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kuldd el apadat patronert!

Ha o is olcsobban kapja, akkor gyanusitsd meg, hogy lefekudt a pasival!

2015. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenség a kivetítés, apád a két férfi viselkedésében azt látja, amit ő maga tenne ilyen helyzetben. Szerintem nem gondolja teljesen komolyan, hogy szex van köztetek, ha igen, és ezt elítéli, akkor igencsak tapló dolog a saját problémáját elintéztetni általad a "kanod"-dal. Ha szeretnéd, hogy abbahagyja, akkor kérdezd meg tőle, hogy van-e még valami kívánsága IT-vonalon, és szerinte heti hány szex kell ahhoz az informatikussal, hogy ez teljesüljön.
2015. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minekután apád úgy sem fogja soha elhinni az igazat, szerintem reagáld legközelebb azt, hogy még ha le is feküdtél vele, akkor sincs az ég adta világon semmi köze hozzá, te sem kéred számon őrajta a szexuális életét.
2015. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor a stricid is akar lenni az apád? Kiárusítana egy kis árengedményért?
2015. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!