Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy teljesen apróság mégsem...

Egy teljesen apróság mégsem tudom kezelni?

Figyelt kérdés

A tesómmal (felnőtt nők vagyunk) nagyon sokszor nem tudunk közös programra időpontot egyeztetni.

Mégpedig azért mert a húgom hétfőtől-péntekig délelőtt dolgozik "általános" munkaidőben, míg én hétköznap délután, illetve hétvégén is szinte mindig.


Így nagyjából soha nem tudunk egy fél vagy jobb esetben 1 napot úgy tölteni, hogy közös programokat szervezzünk.


A húgom viszont ezt úgy értelmezi, hogy ÉN nem érek rá soha.


Az ok, hogy az emberek nagy többsége hétköznap reggel 8-tól délután 4-ig dolgozik, de ha én nem akkor miért én vagyok a hibás?


Hogy értessem meg vele, hogy ugyanannyira vagyok "hibás" mint ő?


Akármikor felhív, akkor természetesen olyan időpontokat jelöl meg, amikor én dolgozom, de a 3-4-ik után már kiakad, hogy én "sosem érek rá".


Amikor meg én mondom, hogy nekem ezen meg azon a délelőttön lenne jó, akkor meg kb. leszedi a fejem, hogy mégis hogy gondoltam, hisz akkor ő dolgozik.


2015. márc. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor ő hív fel időpontot egyeztetni szedd le te is ugyanúgy a fejét ahogy ő szokta neked, hogy mégis mit képzel, hisz te akkor dolgozol :) - hátha akkor leesik neki
2015. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák. Ti nem felnőtt nők vagytok hanem hisztis kis libák.
2015. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Micsoda problémák. Ti nem felnőtt nők vagytok hanem hisztis kis libák."


Ha te mondod.....


Igazából jó, mert vagyok 34 éves, de ha csak egy kis liba vagyok, akkor valami tizenévest képzelek magam elé, úgyhogy köszi a bókot! :)

2015. márc. 14. 22:06
 4/4 Argloss ***** válasza:

Fogsz egy naptárat és bejelölöd rajta, hogy mikor dolgozol, illetve milyen időpontokon tudnátok találkozni. Írsz mellé kis levelet és belerakod a postaládájába.

Nagyságrendekkel kényelmesebb, ha mindezt online intézed. Mondjuk Google Naptár segítségével. Vannak emberek akik csak azt értik meg amit látnak.

2015. márc. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!