Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell minden apróság...

Miért kell minden apróság miatt veszekedni?

Figyelt kérdés

Anyu minden apróság miatt veszekedést generál, például amiatt hogy otthon tanulok -e vagy az egyetemen (nem szeretek otthon tanulni), vagy amiatt hogy néha későig fennmaradok és sokáig alszom.

Múltkor pedig amiatt hogy megettem a sonkát, de miután napokig hozzá se nyúlt gondoltam inkább megeszem mielőtt megromlik...utána pedig vett annyi sonkát amit közösen se tudtunk megenni, persze akkor meg az volt a baj hogy ki kell dobni.


Persze ezek apróságok, de néha olyan veszekedést tud csinálni miatta hogy napokig nem szól hozzám utána...tudok tenni ezek ellen valamit?

Ez neki mire jó?


2015. jan. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fáradt, vagy nem stresszel valami miatt, nem dolgozik sokat? Ilyenkor gyakrabban előfordulhatnak ilyen dolgok.

Más tippem nincs, ezt ő tudná legjobban megmondani.

2015. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Otthonról dolgozik és viszonylag keveset, úgyhogy nem hiszem hogy a munka miatt lenne.

Mindig is ideges típus volt, kamaszkoromban azt hittem azért van mert én csinálok mindent rosszul, de azóta úgy látom hogy semmi kirívó nincs a viselkedésemben ami ezt okozná...

2015. jan. 3. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
En anyum is detto ilyen. Nem jo neki semmire, csak mar belehergelte magat ebbe az eletstilusba, es mar el is felejtette, hogy lehetne nem ilyen hazsartosnak is lenni.
2015. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet. Unatkozik segíts neki, hogy találjon egy hobbit. Vidd el kajálni egy étterembe vagy sétálni, cukrászdába és próbálj vele ott elbeszélgetni, hogy mihez akar kezdeni a jövőjével.
2015. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukám is ilyen, ráadásul még mártír is. Háztartásbeli, akkor amiatt siránkozott, amikor elment dolgozni és én láttam el a háztartást, akkor amiatt (főleg amikor meg találtam pendíteni, hogy úgy látom, napi 3-4 óra alatt puccba lehet vágni mindig az egész házat, udvart, kertet és nem értem, neki reggeltől estig hogy nem sikerült).

Idővel leléptem, ma meg már csak nevetek rajta. Ha hazalátogatok és nem mosogatok el, akkor az a baj, hogy nem segítek. Ha elmosogatok, akkor az, hogy túl sok mosogatószert és/vagy vizet használok és különben se háziasszonykodjak. Ha rávilágítok a kijelentései közötti anomáliára, akkor két másodpercre megakad, aztán amikor rájön, hogy itt bizony sarokba szorítottam, akkor leszid valami másért. Persze úgy könnyű, hogy 3-6 havonta látogatom meg csak egy hétvégére, ha egész nap ezt hallgatnám, akkor már tuti az idegosztályon lennék. Szerintem semmit nem lehet kezdeni az ilyen emberrel.

2015. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!