Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tényleg mkndent...

Szerintetek tényleg mkndent sokkal jobban csinál?

Figyelt kérdés
Anyósom mindig a sogornömnek ad igazat mindenben.10 éve vagyok a családban ö 2 éve de elsö honapban terhes lett ,betoppant mindenkit letegezett anyosomékat is.én ennyi év után nem tegezhetem öket.és sogornöm állandoan beleszól a gyereknevelésembe.de neki nem lehet szolni.állitása szerint a gyereknek csak az anyukájához kell ragaszkodnia senki máshoz,miért mosom öblitövel a ruhákat mikor ö mosodiót használ illóolajjal.Anyósom szerint is hallgatnom kéne rá mert neki már 1 éves mult a gyerek,miénk meg 2 honapos.hozzáteszem 1 éves5 honapos és csak anyatejet kap sem vizet nem ad neki sem kaját rendesen.csak a tejet.a gyereke nem éri el az 1 éves sulyt es magasságot sem.mikor énmeg ezt emlitettem meg anyósom üvöltött velem ,hogy az ö drágasága igy jo.azt az unokát szeretik sokkal jobban amugy.Lucánkat telefonon sem kérdezik meg hogy van nemhogy jönnének.pedig 2 utca választ el minket.pedig mindig jo viszonyunk volt
2016. nov. 10. 08:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Anyósod egy idióta, kerüld el nagy ívben.
2016. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%

17 hónapos gyerek csak anyatejen? Frankó.

Csináld úgy a dolgaidat, ahogy te gondolod, ha bizonytalan vay, kérj tanácsot a védőnőtől, yerekorvostól, anyóssal és sógornővel meg korlátozd minimálisra a találkozásokat. Gondolom, a te részedről is vannak nagyszülők, majd tőlük megkapja a gyerek azt a szeretetet, amit anyóstól nem, fölösleges ezen pörögni.

2016. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Az én szüleim imádják szerencse.Ez a 2 meg egymásnak való.múlt héten orditott a gyereke.mondom tuti éhes...dehogy az...fáj a foga.aztam neki vizet ugy itta mint aki hetek ota nem kapotz,meg adtam neki sajtos kiflit házi jo puhát husival,falta.meglátta anyját eldobta...

Na sztem nem ez a jo szülö

2016. nov. 10. 09:08
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy! Te csinálod jól. Én csak szegény gyerekét sajnálom :(
2016. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

Jelezném a védőnő és a gyerekorvos felé a helyzetet.


Nem kell velük tartani a kapcsolatot, elég ha sátras ünnepeken találkoztok.

2016. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
64%

Vmi nem okés... Ha nem megfelelő az unokagyerek gyarapodása, arról tudna a védőnő és a gyerekorvos.


Miért érzek itt túlzásokat?

2016. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem úgy kellene csinálnod, ahogy szerinted jó, nem mások véleményének megfelelni. Anyóssal pedig nem foglalkoznék a helyedben, addig örülj, amíg nem mászik rátok.
2016. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%

ne foglalkozz velük szerintem. ha nem kíváncsiak a gyerekre sem,akkor nem. nem tudsz mit tenni .

én próbálnám kerülni velük a találkozást is.

az életünkbe meg főleg nem szólhatnának bele. mi a bánat köze van hozzá pl,hogy mivel mosol?

amúgy nyilván a sógornőd a példaértékű,aki egy hónapos kapcsolatban terhes lett. nem ám te, aki 10 évet volt együtt a párjával mielőtt gyeereket vállaltak..

2016. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%

6: Nem hallottál mostanában több olyan esetről is, amikor konkrétan meghalt a gyerek alultápláltság miatt? Azt sem vették észre.

Akkor ezt miért kéne biztosan észrevenniük?

2016. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
35%
Minden mondatodból süt a féltékenység! Nem is értem miért foglalkozol velük. Nyílván ahhoz az unokához kötődnek jobban, akit napi rendszerességgel látnak. Ha olyan a fejlődése a kicsinek, ami a várttól elmarad azt az illetékes szervek észreveszik, nem? Majdnem olyan mintha aggódnál érte, pedig ez is csak a féltékenységből ered. Mit árt Neked, ha szoptat, vagy csak szoptat? Magadat mérgezed csak, a féltékenységed a mindennapjaidat teszik tönkre.
2016. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!