Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért mondja rám azt a nővérem...

Miért mondja rám azt a nővérem, hogy ribizli vagyok, amikor ő sokkal nagyobb?

Figyelt kérdés
A tesóm szerint egy ribi lettem azzal, hogy egy fiú barátom poénból azt írta nekem, hogy küldjek magamról meztelen képet, én pedig -szintén poénból- elküldtem egy babakori meztelen fotómat, amin egy törölközőn hason fekszem. A barátom röhögött rajta és azóta is tök jóba vagyunk, nem tudom, ez miért számít ribiségnek. És főleg, hogy a nővérem milyen jogon oktat ki, amikor ő meg minden szembejövő pasival összejön, a kéthetes nyaralásunk alatt is hármat szedett fel. Most irigykedik vagy mi?

2016. aug. 21. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Irigység gondolom.
2016. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Mire irigykedne?

Amúgy nincs igaza, de nem gondolnám, hogy irigységből oktatott ki.:-)

2016. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szexuális téma barátságba kerülésével van gondja. Azt hiszi a sráccal játszol, aki beléd van esve, te meg friendzoneoltad.
2016. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 15:39, kétlem, hogy belém lenne esve, mivel egyrészt óvoda óta ismerjük egymást, másrészt pedig van barátnője, aki az én egyik legjobb barátnőm is egyben, és pont ő mutatott be minket egymásnak és általa lettünk legjobb barátnők.

Azért gondolom, hogy a tesóm esetleg irigy vagy ilyesmi, mert én könnyen tudok fiúkkal és lányokkal is barátkozni, és jól elvagyok velük, hülyülünk, meg elmászkálunk, neki meg nem nagyon vannak barátai, mert a fiúkkal előbb-utóbb összejön, és utána meg össszeveszik velük, a lányok közül meg nem sokan szeretik, mert már volt rá példa,hogy "elszedte" a pasijukat. Tudom, hogy pasit amúgy nem lehet elszedni, de szerintem nem kéne olyanra rányomulnia, aki foglalt, és pont valamelyik barátnőjével jár. Na mindegy.

2016. aug. 21. 15:52
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Meztelen képet kér tőled úgy, hogy a legjobb barátnőddel jár? Mégis hogyan jutottatok el eddig a poénig? Ez azért már erősen flörtölés kategória.

Nekem is volt fiú barátom, többek között az is mutatta a kapcsolatunk baráti jellegét, hogy ilyen poénkodás föl sem merülhetett köztünk.

2016. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Megmondhatod neki, hogy előbb a saját szemében keresse a gerendát, majd akkor beszéljen rib...izliségről, ha te is minden 2. szembejövőnek szétdobod a lábad.
2016. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Biztos te sokkal szebb vagy nála és ez arra emlékezteti, hogy míg ő ilyen módszerekkel szed fel valakit és szüksége van ilyenekre, neked meg megy a nélkül is. És ezért irigy :)
2016. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Gyönyörű család lehettek...
2016. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Barát nem kér poénból sem pucér képet. Szerintem az ilyesmi már túl megy a baráti viccelődésen. Csak gondolj bele, ha neki megfordult már a fejében hogy megnézne téged pucéran akkor ott valami már nem oké nála. Nem gyerekkori képet kellett volna küldened neki, hanem megmondod hogy ilyesmivel másnál próbálkozzon. Ha elviccelődsz ilyenek vele, az már majdnem ribizliség.


Visszatérve, rosszat nem tettél, ettől még nem vagy ribi, de innen már csak egy lépés, szerintem. Tesód meg irigy egyértelmű.

2016. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy emiatt az,de ugyanakkor azért szerintem túlmegy egy határon hogy ilyennel poénkodtok a barátnőd pasijával.

Hogy a nővéred miért mondja azt nem tudhatjuk,lehet hogy tényleg irigy vagy az ő értékrendje szerint ez tényleg "ribizlis".

2016. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!