Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha egyszerűen már...

Mit tegyek, ha egyszerűen már nem bírom elviselni az anyósomat?

Figyelt kérdés
Jelenleg itthon vagyok a két éves kislányommal. Az anyósom már nyugdíjas (67 éves) és állandóan hozzám járkál. Állandóan hozza a sütiket amiket sütött, aztán órákig képes itt maradni, és beszélni a nagy semmiről. Állandóan arról beszél, hogy mi volt az ócska szappanoperáiba amit néz, meg hogy mit fog főzni, milyen az időjárás, mit mondott a szomszéd stb. Szóval a nagy semmiről... Csak sajnos nem tudom, hogy mondjam meg neki. :/ Szerintetek mit tegyek?

2016. dec. 2. 11:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%

Férjeddel már beszéltél, hogy szóljon az anyukájának?


Ha ezen a körön már túl vagytok, akkor reggel szépen összecuccolsz a gyerekkel és elmentek sétálni, játszózni és hasonlók. Vagy elmész egy barátnőhöz és babáztok együtt.

2016. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Sértsd meg és nem jön többet. DE! Én tartanék egy önvizsgálatot! Amit írtál abból az jön le, hogy teljesen elfogadott menyének, szeret téged. Én úgy érzem bármit megtenne értetek. Azért beszél ilyenekről mert 100%-os a bizalom feléd. Ez kb olyan ritka mint a fehér holló! A legtöbb anyós inkább fúrja a menyét. Na mindegy, csak egy gondolat volt.
2016. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 gömbicica ***** válasza:
42%

Jo hasznat fogod meg venni. En biztos nem rugnam vele ossze a port.

Az en anyosom -nyugodjon- nekem nem sutott semmit, abbol sem csinalt problemat, hogy olajkalyhan szobaba foztem, ferjem 3 muszakba dolgozott 2. Gyerekkel veszelyeztetett terhes voltam.

De elmult. Megbocsatottam.


Ferjedet se hozd kenyelnetlen helyzetbe!!


Probalj meg alkalmazkodni.nem ordogtol valo dolog!

2016. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor is kellemetlen, hogy itt van akár 4-5 órát is. Szerintem elég lenne egy héten egyszer jönnie megnézni az unokáját.
2016. dec. 2. 11:40
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Az én anyósóm is ilyen. Én is szeretek beszélgetni, de ilyen felesleges dolgokról nem. Elmeséli még az autószerelő életét is, ami engem marhára nem érdekel. Sajnos én nem tudom erre mi a megoldás, összeveszni ezért nem éri meg, mert legalább jó viszonyba vagytok és ez jó
2016. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Hát én sokszor már inkább összevesznék vele, hogy ne csüngjön állandóan rajtam, és a lányomon, csak a férjem miatt nem teszem...
2016. dec. 2. 11:45
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Azért csinálja ezt, mert magányos, nincs kihez szólnia, stb. Inkább hozzád jár át, mint az unokához.

Azt próbáld meg elérni, hogy jöjjön akkor, mikor a fia is otthon van, hátha ő is szeretne anyukával egy kicsit elbeszélgetni. ;)

Rendezd úgy a programokat, a gyerek napirendjét, hogy olyankor tudjon átmenni, mikor a férjed is odahaza van.

És akkor te le tudod passzolni a fiának, és nyugodtan végezheted a dolgod, amíg ő locsog. Ha a férjed meg megunja, akkor helyre fogja tenni ő, mert az egészen másképp jön ki, mint ha te szólnál neki.


Én a helyedben biztos ezt csinálnám.

2016. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
87%
azt megertem, hogy zavar, hogy allandoan ott van, de en nem vesznek vele ossze , tudva, hogy a legtobb anyos nem eppen ilyen kedveskedo , mint a tied. masreszt ahogy olvasom, nem bant teged, csak feltart, ami biztos kellemetlen, de...na a felesleges dolgok a beszelgetesben.. ok,neked feleslegesek, de te dobsz fel erdekesebb temat?
2016. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy világ, úgyhogy nem nagyon van közös témánk. :/
2016. dec. 2. 11:54
 10/44 anonim ***** válasza:
93%
Kellene neki egy-két hobbi meg néhány barátnő.
2016. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!