Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal való kapcsolatomban...

Anyóssal való kapcsolatomban kérnék segitséget. Miért hajtogatja ezt állandóan? Mégsem kedvel engem?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk most készülünk összeköltözni a közös családi házuk melletti kisebb elkerített házba ami szintén a párom szüleié. A párommal 2 éve vagyunk együtt és nagyon jó minden. Neki én vagyok az első komoly párja, nekem viszont volt előtte egy komoly kapcsolatom ami hosszú évekig tartott, mennyasszony voltam és ezt a családja is tudja.( mondjuk azt gondolom nem hogy az exem megcsalt és azért lett vége, csak magát hogy együtt éltünk a közös lakást amit vettünk).

Anyósom kedves velem látszik hogy nincs kifogása ellenem, viszont mindig ha szóba kerül hogy mit akaruk venni a házba vagy hogy mit akarunk alakítgatni akkor rögtön átkapcsol. Olyanokat mond hogy csak akkor vegyünk ezt v azt, ha kibírjuk együtt, meg h mi lesz ebből. Mindig ilyenkor jön a "ha együtt maradtok addig", vagy " ha kibírjátok egymással" jellegű megjegyzések. Én kedvelem őt csak nem értem miért mondja ezeket, mert ilyenkor úgy érzem kételkedik v h nem engem képzel el a fiának. mit tegyek?

Köszi a segitséget! Minden ilyen jellegű tanács érdekel. :)



2016. dec. 12. 00:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem nagy átalakitásról van szó.. csak egy új hűtő mosogép kell meg egy kis pakolás. Szerintem ez nem olyan nagy dolog. Ezeket meg közösen vesszük.
2016. dec. 12. 09:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszolóval maximálisan egyetértek. Szerintem anyósod ezt akarta közölni veled és ebben semmi rossz nincs. Ha csak szimplán egy hűtő, mosógép stb. amit venni akartok, az nem nagy dolog, ha mondjuk szakítás esetén ezekben meg tudtok egyezni vagy mondjuk te lemondasz ezekről, mert már fabatkát sem ér vagy az ottlakásod "fizetségeként" otthagyod.
2016. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

vagy hogy mit akarunk alakítgatni akkor rögtön átkapcsol.


Ha ez a kis átalakítgatás abból áll, hogy a víz-szennyvíz kiépítése, mert ott nincs, akkor is jobb, ha közlöd vele, hogy tisztában vagy azzal, hogy ez téged nem jogosít fel semmire!

No de akkor ez azt jelenti, hogy abban az épületben fürdőszoba sincs??? Vagy milyen kis átalakításról beszélsz?


Nem hiszem, hogy anyósod a mosógép, mosogatógép ellen tiltakozik.

2016. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anyósod rendelkezik némi életbölcsességgel... egyszerűen értelmesen meg kéne beszélnetek a pénzügyeteiteket. A kisház az anyósodoké marad, ti ingyen laktok benne. Ha te beleteszel pénzt, az benneragad, hogyha esetleg szétmentek. Igen, anyósod diszkréten arra utal, hogy úgy csináljátok a dolgokat, hogyha szétmentek, akkor ne legyenek követelőzések és bonyodalmak.
2016. dec. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!