Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek nem túl nyomulósak...

Szerintetek nem túl nyomulósak húgom barátjának a szülei?

Figyelt kérdés

A húgom és a barátja,mindketten 19 évesek,még csak fél éve járnak(húgomnak ez az első kapcsolata).

És folyton ajándékokat adnak neki,sőt legutóbb már a szüleinknek is hoztak ajándékot,apámnak a névnapjára is.


Szerintem ez kicsit túlzó,lehet,hogy kedvesek,de ebben a korban szerintem még messze vannak attól,hogy komolyabban ki lehessen jelenteni,hogy ők majd a jövőben egy pár lesznek.


Kb ezt akkor tartanám normálisnak,ha 30 évesek lennének és évek óta együtt járnának,vagy élnének.


Szerintem húgomnak így elég ciki lesz,ha szakítani akar majd a pasijával..


2016. dec. 27. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%
A te szemedben ez nyomulós, szerintük meg valószínűleg természetes (pl. az én családom sem ajándékozós fajta, vőlegényem családja pedig rettenetesen). Ha a húgodat zavarja, akkor majd valahogy lerendezi. Ettől még nem lesz neki nehezebb egy esetleges szakítás, hiszen (gondolom) nem ő kérte, hanem maguktól adták.
2016. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:

Apám meg ennek nagyon örül,mert ő szeret ajándékot kapni:D

Meg így hívja őket,hogy "nász jelölt":D


Hiába mondom neki,hogy fiatalok nagyon,és hát valószínűleg nem ez a fiú lesz a férje,meg eleve első kapcsolat,gyerekek még.

2016. dec. 27. 13:12
 3/81 A kérdező kommentje:

Illetve anyagilag is jobban állnak,mint a mi családunk,mert vállalkozók a szülők.


Mi viszont nem tudjuk ezeket az ajándékokat viszonozni.

2016. dec. 27. 13:13
 4/81 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem így nem. Lány szüleitől furább lenne az ilyen lelkesedés, az úgy nézne ki mintha lányukat a srácra nagyon rá akarnák tukmálni, de fordítva tök más. Örülnek hogy a fiúk csajt talált, ez átlag fiatal férfinál nagy változásokat hoz, pl. sokkal nyitottabban kezd beszélni magánéletéről, érzéseiről. Fiús szülőknek még azon sem kell filkózni, hogy csak kihasználják gyereküket...:)

Meg annak is örülnek, hogy fiúk csaja nem egy elhasznált csaj.

2016. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
50%
Jo, es? Teged ez miert zavar ennyire? Miert ne hivhatna nasz jeloltnek, ha egyszer jelenleg az is? Irigy vagy, vagy mit kinlodsz rajta? Te milyen egy kotnyeles, minden leben kanal lehetsz, nekem nagyon az idegeimre mennel a megmondoemberkedeseddel, veszmadarsagoddal, karogasoddal, negativitasoddal. Ne unatkozz mar ennyire...
2016. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Ez nem vészmadárkodás.


Csak szerintem túlzottan beleélik magukat ebbe a dologba,leginkább a szülők:D

2016. dec. 27. 13:32
 7/81 anonim ***** válasza:
98%
Azt akkor? Hagy éljék bele magukat, majd eldől, hogy mi lesz. Még az sem lehetetlen, h tenyleg o lesz a férje, nem?
2016. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
98%
17 évesen kezdtem az első komoly kapcsolatomat, és kis híján házasság lett belőle. a lánykérés megtörtént.:-) 21 évesen még nem akartam ennyire elköteleződni, ezért ment szét a dolog. A mi szüleink 2 hónap után találkoztak és kezdtek összejárni. A szakításunk után pedig egyszerűen elhalt köztük is a kapcsolat, bár engem 20 év után is felhív néha a volt barátom anyja. Nincs ezzel semmi, értelmes emberek megoldják, neked meg nem kell beleavatkozni, és a szüleidet kioktatni.:-)
2016. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem ezt a baromságot, miért ne lehetne ő a végleges neki? Akkora baromságnak tartom ezt a lánynak ki kell élnie magát, meg pasiznia kell. Miért is kellene? Legyen egy használt riherongy akin keresztül ment a fél falu?

Inkább legyen olyannal aki tisztességes és szereti.

Nem kell minden nőből k u r v á t csinálni.

2016. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

A "ki kell élnie magát" nem feltétlen jelent sok szexuális partnert.


Nézd,még fiatalok,azt sem tudják mi az élet.

Tapasztalatokat kell gyűjteniük,önmagukat megismerni,hogy mit akarnak az élettől.

Szerintem ezt sokan még ilyen idősen nem tudják.


Ezzel nincs baj,fiatalok,de a "nagy szerelemre" tervezni elég baromság.

Nyilván ezt nem mondom el neki,majd maga járja be ezt az utat,nem is azzal van a baj,hogy a gyerekek maguk ezt most így látják,hanem a szülőkkel,hogy ők ilyen naivak,vagy nem tudom.


Persze lehet kedvesnek lenni,de azért 19 évesen még nem arra kell gondolni,hogy ő lesz e a férje/felesége,stb.


Az ilyen fiatalon kötött kapcsolatok,amúgy is gyakran válással végződnek.


Arról nem is beszélve,hogy egy 19 éves fiú még nagyon nem élte ki magát szexuálisan sem,és ez később elő fog jönni.

Persze vannak,akiknek nem igényük ez,de a legtöbb fiú szexelne,jó sok lánnyal,amíg fiatal.

2016. dec. 27. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!