Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti megengednétek,...

Szülők, ti megengednétek, hogy a fiatok az egyik (nállatok szegényebb) barátjának adja a PS4 konzolját karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én pont ezt tervezem. Most a sima PS4-em le fogom cserélni egy PS4 PRO-ra és arra gondoltam, hogy a meglévő PS4-et nem eladom, hanem elajándékozom az egyik barátomnak akinek nincsen pénze új konzolra. Tudom, hogy erre vágyik már nagyon régóta, de még alig jött össze neki rá pénz, viszont ha a gépet oda adom neki akkor az új FIFA részre már lenne neki és tudnánk együtt játszani, mint régen a PS3-on. 17/F


Csak a szüleim ezt nem igazán akarják, azt mondják, hogy ha nem kell adjam el.


Hogyan győzzem meg őket?



2016. dec. 12. 21:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
90%

Mond azt,hogy eladod annak a fiúnak,közbe meg csak add oda. Ennyi.

Ha kérdezik,elköltötted a pénzt,amit kaptál.(pl kajálásra stb)

2016. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
80%

Én megengedném, bár nincs gyerekem.


Egyébként meg a Te cuccod, azt csinálsz vele, amit akarsz.

2016. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy nagyon-nagyon szép gesztus!

Gratulálok, hogy ennyire önzetlen vagy!


Azt kell megértetni a szüleiddel, hogy te ezzel jót akarsz, és akinek oda akarod ajándékozni, annak ez egy talán életre szóló élmény, mert lehet, hogy sosem tudja saját maga megvenni.

2016. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
#1 Erre rá jönnek. Tudják, hogy nem költenék el annyi pénzt csak úgy. Meg az lenne az első dolguk, hogy ellenőrzik, hogy mennyit kaptam. Mindig minden költekezést be kell jelenteni, számlát mutatni. Nagyon ellenőriznek.
2016. dec. 12. 21:23
 5/53 anonim ***** válasza:
89%
Mond azt h költsön adtad pár napra aztán ott marad véletlen nagyon becsülek nagyon szép gesztus
2016. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
#3 Amúgy csak 3 éve lettek szegényebbek, mert az anyukája nagyon beteg lett és kiesett a keresete, plusz a kezelései is drágák. Ez pedig mindig eszemve juttatja, hogy bármikor, bárkivel tőrténhet valami. Én pedig szeretném, ha néha kikapcsolódhatna, kiszakadhatna a priblémás hétköznapokból 1-2 órára. Nagyon rendes gyerek, sokat segít a szüleinek és mindenki másnak is. Ennyit megérdenel, illetve a PS3 konzolja már kezd tönkremenni.
2016. dec. 12. 21:28
 7/53 A kérdező kommentje:

#5 Ez talán jó is lehet. Köszi.


Bár biztos egy idő után eszükbe jutna és mondanák, hogy hozzam haza.

2016. dec. 12. 21:29
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Értem,hát ettől függetlenül nagyon szép gesztus. Próbáld meg elmagyarázni nekik,hogy te ezt szeretnéd,mert neked ez esik jól,vagy nem is tudom :/

2016. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a fiam X. box 360 ajándékozta oda a barátjának hasonló okokból mint te szeretnéd. Én bevallom büszke voltam a fiamra, hogy így segít a legjobb barátján. Támogattam a döntését, végül is az ő tulajdona volt, nem az enyém.
2016. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném és nagyon büszke lennék rád.
2016. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!