Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Télleg én vagyok a rossz anya...

Télleg én vagyok a rossz anya vagy csak anyós akarja elhitetni velem és mindenkivel?

Figyelt kérdés
Lassan 5éve hogy eggyütt lakunk az anyósomékkal, egészen addig nem is volt semmi gond amíg terhes nem lettem a 4.babával. onnantol kezdve kijelentette h szülés után ő marad itthon a babával, és örüljek h egx kis időd kapok mert amúgy se tudom rendben tartani a házat meg a többi gyereket. Mindenre azt mondja hogy én nem vagyok képes megcsinálni. Annyit mond kirakat anya vagyok. Pedig ő anno otthagyta a sajátjait. Már a férjemet is sikerült ez által ellenem hangolnia. Segítsetek télleg én vagyok a rossz??
2017. jan. 8. 08:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt, ebből a leírásból egyáltalán nem derül ki, hogy te milyen anya vagy. Másrészt, anyós nyilván nem örül, hogy már a negyedik (!) gyereket szülöd az ő házába, ezért kötekszik.
2017. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
hülyeség, nyilván teszed rendesen a dolgod! aki egy anya tekintélyét a gyerekei előtt lerombolja, aki el akarja venni a gyerektől az anyjukat az GAZEMBER.
2017. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 JulesM111 ***** válasza:
86%

Szia, van anyagi előnye, hogy anyósodéknál éltek, nem kicsi, de pont most írtad le mi a hátránya :)

Ne légy feltétlenül dühös anyósodra, lehet, hogy most unta meg a mindennapos zsivajt, meg azt, hogy a gyerkőcök játékai, ruhái szanaszét vannak. Van ilyen.

A jó anyaság nem csak arról szól, hogy rend van, vagy sem, de próbáljatok egy picit összeszedettebben lenni, (ebben kedves párod is segítsen) és anyós privát szféráját tiszteletben tartani, időt adni neki, hogy lenyugodjon.

2017. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 acelsziv ***** válasza:
93%
azért az, hogy saját otthon megteremtése helyett inkább potyogtattok az anyós nyakára....
2017. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Bennem az merült fel, ha ott hagyta a sajátjait, akkor most miért lakhattok nála? Az én anyám alig várta, hogy végleg kirakjam a lábam a házból gyorsan utánam is hozta a maradék cuccaimat, nehogy véletlenül maradjon ott valami belőlem. Nekem sajna még nincs gyerekem, de a tesónak van, és Ő gyerekét is alig akarja elvállalni még pár órára is. Igen rendes tőle, hogy nála lakhattok, és tényleg (télleg) nem értem minek 4 gyerek a semmire, vagy csak anyós nyakára.
2017. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%
Hát én lepontoztalak előző. Én sem értem hogy mernek más nyakára négy gyereke szülni.
2017. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
A hatosra gondoltam, csak közben írtak.
2017. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

4. gyerek? Nézz magadba! Valóban el tudtál látni 3 gyereket? Erre jön a negyedik?

Anyagilag? Lehet, hogy alig tudtok kijönni a pénzből, férjed talán éjt nappallá téve dolgozik.

Idősek a nagyszülők? Lehet, hogy csendre vágynának?

2017. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, miután töröltetted a kérdésemet, amiben azt kérdeztem, hogy anyósékhoz szülsz-e 4 gyereket, így azt gondolom, hogy igen, rossz anya vagy. Miért nem az anyagi biztonság az első a magad és a gyermekeid számára? Miért nem tanulsz? - a helyesírásod alapján max. nyolc általánosod lehet. Miért nem dolgozol, hogy könnyebb életed legyen és ne kelljen anyósékra támaszkodni?...stb...
2017. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
Miert szulsz mas nyakara?
2017. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!