Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretik a férjem igazából...

Szeretik a férjem igazából vagy csak a kötelességüket teszik?

Figyelt kérdés
Anyosomék anyagilag nagyon odaadóak, férjemet mindig támogatták, azonban az évek során észrevettem, hogy semmit nem tudnak róla! (rólunk) Ha elmegyünk hozzájuk mindig csak magukról beszélnek, meg se kérdezik férjemtől, hogy mi a helyzet vele munkával stb. Nekem ez nagyon furcsa, én anyukámmal megbeszélek majdnem mindent. Ha pl elkezdünk mesélni vmit, pl nászút, akkor mintha meg se hallották volna, elkezdték a sajátjukat mesélni és egész este az ő nászútjuk volt a téma, lakásvásárlásnál ugyanez. Nekem ez nagyon furcsa, ennyire nem érdekli őket az életünk vagy ez normális így?Másnál hogyan működik? Pl tudják hogy nem szeretem a gombát és nem egyszer volt hogy sutyiba kivette az anyósom a gombát a levesből és azt mondta nekem külön főzött, pedig éreztem benne a gombát:$ az én szüleim odafigyelnek arra, hogy a férjem mit szeret...

2017. jan. 8. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Minden család más, és vannak zárkózottabb emberek, mint a férjed szülei. Biztos szeretik.

Én is megbeszélős alkat vagyok, de megtanultam, nem mindenki.

2017. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ők nem zárkozódtak, folyamatosan csacsognak meg bulikat összejöveteleket szerveznek magukhoz... a fél várost ismerik:$
2017. jan. 8. 21:57
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
A dolognak van egy másik olvasata is, csak az benned nyilván fel sem merült: nem akarnak illetéktelenül belekérdezni mások családi ügyeibe, hiszen ők tapintatosan, önálló életet külön élő felnőtt embereknek tekintenek benneteket, nemde ??
2017. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de abban mit a tapintat, hogy elkezdünk valamit mesélni örömmel és meg sem hallgatják hanem a saját sztorijukat kezdik el mondani? Én már ott tartok hogy nem is mondok nekik semmit mert ugyis magukról kezdenek el beszélni...vagy ha elkezdek mesélni valamit akkor elkezdenek felhozni egy régi történetet és elkezdenek rajta nevetni pl egy táborozás vagy valami, egyszerüen azt érem hogy nem hallgatnak meg minket és nem is érdekli öket amit mi mondunk. Ennek ellenére mindig megy a harc hogy mikor megyünk már hozzájuk, de én mrá nem szeretek oda menni mert ugy érzem hogy szemeteszsák anyosomnak hogy elmondhassa a sztorijait én meg hallgassam meg. és bánt hogy nem érdeklődnek a férjem után mert mégis csak a fiuk! Pl ö ott akarja hagyni a munkáját mert elege van és váltani szeretne de ők még ezt sem tudják, semmit nem tudnak rolunk.
2017. jan. 8. 22:05
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen vannak ilyen emberek. Ők észre se veszik, hogy nem hallgatnak meg másokat, csak magukról beszélnek. Ha ilyen a természetük, nem nagyon tudsz vele mit tenni.
2017. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Anyósék is ilyenek, eljönnek, nálunk is vannak gyerekek, de se a fiúk nem érdekli őket, se a gyerekek. Ha valamit elkezdünk mondani, belevágnak és beszélnek a kutyájukról és arról, hogy a másik unokájuk milyen ügyes.

Most már nem is nagyon mesélünk semmit, csak olyan felszínes dolgokat, szerintem még a szomszéd is többet tud rólunk, mint ők.

2017. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Nem szeretik a férjedet igazából. Csak te szereted őt igazán. Mert te csodálatos vagy. Az anyja és az apja meg szar emberek, akik csak brahiból vállalták, nevelték, és taníttatták, de amíg téged meg nem ismert, addig nem tudta, mi az a szeretet.


Most jobb, negkaptad amit akartál?

2017. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jobb:)
2017. jan. 8. 23:04
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Titeket se érdekel az ő sztoriuk, ez úgy látszik, kölcsönös. Én ilyen helyzetben tuti, hogy megkérdezném a szüleimet, hogy titeket nem érdekel, amit mi mondunk? Szerintem is úgy van, hogy ők észre sem veszik, hogy máris övék a szó. Meg gondolom, mégis csak beszűkültebb életet élnek, mint ti, fiatalon. Ezért várják, hogy megoszthassák valakivel az élményeiket.
2017. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen vannak ilyen emberek. Szeretik, ha róluk szól az élet, mindenki más csak a második sorban foglalhat helyet. Egyszerűen énközpontúak. Rossz tulajdonság és borzasztó unalmasak az ilyen emberek. Nem sokat tehetsz.

A leveses történetben engem a hazugság zavar. Láthatóan nem érdekli, mit szeretsz. Csak problémamentes ebédere vágyik. Azt azért jelezheted, hogy érzed a gomba ízét a levesben.

Nem biztos, hogy semmit sem tudnak rólatok, inkább nem igazán érdekli őket. Vagy nagyon beszűkültek és csak veletek beszélnek, így minden történetet rátok borítanak.

2017. jan. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!