Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » AZ anysome gyulolnek! Szerinte...

AZ anysome gyulolnek! Szerintem a fiukat sem szeretik igazan! Kotelezo veluk megis tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
??
2016. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
47%
Nem nem muszaj.. bar ez a parodon is mulik h o hogy fogja fel.
2016. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze, törvényileg szabályozva van, hetente összesen legalább egy órát beszélni kell velük különben jön a TEK.
2016. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos az én anyám nehéz természetű. A nővéremmel és a sógorommal annyira összevesztek, hogy évek öta nem beszélnek egymással. Ezek után kikezdte a feleségemet ezért csak én járok át hozzá havonta egyszer két órára, mert csak addig bírom hallgatni, hogy a többieket szapulja. A feleségemmel megbeszéltük, hogy nem erőltetjük azt ami csak fájdalmat okozna.

Szóval nem kötelező tartani a kapcsolatot a családdal. Sajnos vannak ilyen anyósok még ha az anyám is.

2016. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,!Megerdemli az ilyen ember nem???
2016. jún. 27. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! nem tudom, hogy a párod mennyire tud a sarkára állni, de ez esetben meg kell védenie. Az én anyósom skizofrén volt, és mások szerint csak nehéz természetű, de nehéz természetű ember nem létezik, csak elmebeteg... Próbálj beszélni a pároddal, hogy te nem vagy hajlandó az anyóssal soha többet találkozni. Neki kötelessége kiállni melletted!!! sajnos sok esetben választani kell az anyja és a szerelme között. Az én volt férjem nem volt elég erős:( A volt anyós tönkretette a kapcsolatunkat. Ne hagyd magad mutasd meg a vén boszorkánynak!!!
2016. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
any és some... jó kis angol nyelvlecke is:)
2016. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor adjam neki az erzest?? Sorry a telefonomon gyulolok irni!
2016. jún. 27. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán!!! Ne engedd hogy megegyen! Ok nélkül utálni ez a legkönnyebb... vén boszorkány!
2016. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 berkeczy ***** válasza:
13%
Uszitani...egymast...szuleinkre...nem megoldas...nem...jell...oda-menni...viszont...nem...tilthatom...meg..a...paromnak...a...gyereket...sem...lehet..eltiltani...a..nagyszuloktol...nem...szabad...mert..visszautt...a..bumerang...en..nem..tettem...nem..akarom...hogy...ez..igy...folytatodjon...generaciokon...keresztul...erosnek..kell...lenni...neha...kozombosnek...okovan....
2016. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!