Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósotok szokott küldeni...

Anyósotok szokott küldeni férjeteknek ebédet?

Figyelt kérdés
Felhívott anyósom csinál kocsonyát, csütörtökön hozzák férjemnek. Mivel rajta kívül senki se eszi, így nem szoktam csinálni azért az 1 tányérért. Kedden felhívta férjem inkább vadast főz marhából. Mondta neki héten én is főzök ne fözzön rá, nekem kell mindenkire, mert betegek a gyerekek. Ma ismét felhívta, hogy holnap küldi az ebédjét. Folyton sérteget, mert mióta együtt vagyunk anyós szerint férjem le vagy fogyva, mert keveset főzök. Megismerkedésünk előtt fogyott 30kg, amit próbál tartani. Nem ellettem fogyott le.
2017. febr. 1. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2017. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az anyósok márcsak ilyenek. Szerintem viszont a férjednek kell szólnia, hogy hagyja abba ezt, ha te mondod arra nem fog hallgatni.
2017. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Jo messzire költöztünk szerencsére😀

Egyébként férjem is fogyott mellettem,de direkt,most izmos szálkás,jol érzi magát a bőrében. Sok hust főzök,de kevés tészta kevés kenyér és alapból kisebb adagokat mint anyós.Férjem.büszke magára hogy már nincs pocakja.

Anyós meg hisztizik hogy alig eszünk ha meglátogatjuk.Olyankor pakol a férjemnek kaját,legyen boldog,de leginkább a macska eszi meg.

2017. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az én férjem kövér volt. Örül, hogy sikerült lefogynia. Mikor tud edz is. Férj mondta lerendezi. De piszkosul bosszant.
2017. febr. 1. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell vele törődni.

Nálunk az van, hogy csak a férjemnek pakol,nekem vagy a gyerekünknek nem.

Vagy küld hurkát nyersen és megkérdezi: megsütöd a kisfiamnak? Válaszom: áh, dehogy, soha nem kap enni😋

Megszoktam már és nem bosszant. Ilyen kis szarságokkal nem vagyok hajlandó foglalkozni.

2017. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, ne is foglalkozz vele, még mindig nem fogadta el, hogy már nem neki kell gondoskodni a pici fiáról. Sajnos, ha eddig nem sikerült, ezután sem fog szerintem.


Az én anyósom egy áldott lélek, minden vasárnap készít nekünk ételt, nekem külön csinál egy csomó vega kaját, mert nem eszem húst, vagy megesszük vele együtt, esetleg a párom eszik csak vele és az enyém elhozza, vagy fordítva. Nagyon-nagyon jól esik, hogy ilyen rendes velem is, mindig dicsérem a főztjét, ráadásul reform kajákat is simán csinál, szóval egy szava sem lehet a páromnak sem, aki szintén próbál figyelni, hogy ne nőjön a pocija :)

2017. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ne törődj vele. Az ő ostobasága az ő problémája, nem kell vele foglalkozni. partner híján az ügy abba fog maradni. A férjed következetesen állítsa le és annyi.


Az pedig, hogy nem főzöl eleget, nem sértés. Semmit sem jelent: nincs egy standard, aminek meg kell felelned, különben rossz feleség és rossz nő vagy. Egyébként meg semmi köze hozzá, így a véleményét sem kell figyelembe venned. Ha mindenki szavára hallgatnál, aki hajlamos beledumálni a másik ember életébe, előbb-utóbb bediliznél.

2017. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
NE foglalkozz vele, ha mar mondtad hogy koszi nem kell, mert fozol, es megis kuld akkor ezen ne huzd fel magad. En anyosomek is kuldenek de ha en nem megyek, nekem is....ilyen generacio, "etellel szeretnek". Naluk is fixa idea hogy en nem fozok, csak mert nem negy fele hus van hetvegente. Karacsonykor nalunk voltak ebedre, hiztak egy regiment kajat......teljesen le voltak dobbenve hogy jeee mennyit foztem en is....ettunk az ovekebol is de ami abbol maradt hazakuldtuk, mert nem fert be a hutobe :) :) El voltak kepedve es nem is tetszett nekik de ez van. A legtobb fius mama kajakozpontu es az a generacio valoban kajaval mutatja ki a gondoskodast.
2017. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Alkalmanként igen, pl ha halászlét csinál mert azt csak a férjem szereti. De rendszeresen, minden nap és ilyen indokkal nem.


Férjed világosítsa fel a túlsúly egészségügyi következményeiről. Ha melletted fogyott volna le, az sem lenne szégyen.

2017. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

A férjednek kéne megmondani,hogy nem kell küldenie kaját, te főzöl eleget, azért ne küldjön,hogy kimaradjon és ki kelljen majd borítani.

Egyébként nagyon irritáló egy természete lehet, én már biztos kiosztottam volna a hülyeségei miatt. Gondolom nem fogyatékos a férjed,maga is el tudja dönteni,hogy mennyit eszik.+ akár a férjed is főzhetne, annyira maradi már,hogy csakis a nő főz.

2017. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!