Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom elkezdte lopkodni a...

Anyósom elkezdte lopkodni a női higiéniás termékeket tőlünk, semmi bocsánat, csak mert nem engedi apósom hogy ilyesmit vegyen a közös pénzből? Mit gondolnak az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

1 éve költöztünk saját lakásba, korábban is kérdezgette ha náluk voltam, hogy van-e nálam betét, tampon. Nem olyan jó a viszonyunk hogy beavassam, a férjemmel főleg nincsenek jóba, de akkor sűrűbben jöttek valamiért. Miután elmentek mindig láttam, hogy valaki hozzányúlt a dobozokhoz (egy külön vászon tasakba tartom ezeket a wc melletti polcon, tehát nem feltűnő hogy ott van, tudatosan bele kell nézni), látszott hogy jópár darabbal kevesebb lett. Két hét múlva ismét és pár hónap múlva megint, utána eltűnt egy doboz kompletten. Azért azt csak fejben tartom hogy még van egy teli doboz vagy már csak egy fél,ha pár hiányzik vagy csak pár van... :D

Aztán rajtakaptam anyóst ahogy egy maréknyi cuccal tart a táskája felé! Számonkértem, semmi sajnálom vagy bocs, csak hogy hát hát hát apósom nem engedi neki hogy ha együtt vásárolnak és ilyesmit betegyen a kosárba/vele együtt vegye meg, mert hogy az milyen neki... illetve a közös kasszából költsön ilyenre... Ti mit szólnátok? Férjem hazaküldte őket azonnal, hogy mit képzel, oldja meg az ilyesmit ő maga!

Őszintén nem sajnáltam meg, ha ennyire nem képes kiállni magáért vagy megoldani... Szerencsére a férjem nem ütött az apjára, az endo műtétem után elment ilyesmiért, egy rossz szava nem volt, teljesen természetesnek fogta fel.


2017. febr. 2. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon gáz. Azt még érteném, hogy félrehív téged, és megkér, hogy időnként vásárolj be neki ilyesmit, amikor magadnak is veszed, de az, hogy lopkod? Komolyan, idáig terjed egy 50-60 éves nő intelligenciája, hogy így oldja meg a problémáit? Elég szégyen, hogy ennyire se képes kiállni magáért, hogy a fizikai szükségleteihez mérten vásároljon, de ez nem a te problémád. Legyen már annyira nagylány, hogy közli a férjével, hogy b..meg nő vagyok, menstruálok, nem Ádám és Éva korában élek, és szükségem van ezekre... Előtted kitől lopta a cuccait?
2017. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Erre szavak sincsenek.

Após egyértelműen idióta, de az anyós is, hogy ezt eltűri.

2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Érthető hogy nem tud magának venni ilyen cuccokat,de nem az a megoldás,hogy ellopja.Legalább beszélt volna veled,vagy adna neked pénzt,hogy vedd meg te neki.A férjed jól tette hogy elküldte őket.Ha meg jönnének esetleg akkor zárd el ezeket a cuccokat.Egy szekrénybe vagy bárhová,ja és mindig leskelődj utána :D Ha meg rajtakapod hogy cseni,akkor meg vedd ki a kezéből,és mondd meg neki hogy NEM.Beszéld meg vele,hátha sikerül megállapodást kötnötök ;) Ha meg nem akkor hagyd a francba,és csak simán zárd el.
2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

#1

Én inkább 40-50-nek tartom az anyóst, nem 60-nak, ha ilyesmire szüksége van.

De a lényegen ez mit sem változtat, egyetértek veled!

2017. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Mint látod sajnos vannak ilyen gyökér emberek mint az apósod. Sajnos az anyósod meg el van nyomva. De nem dolgom ítélkezni. Én a helyedben nem tenném szóvá, főleg nem küldeném haza a szüleimet egy ilyen miatt ha tudom mi a szitu, inkább vennék neki. Nem problémáznék egy doboz tamponon. A férjednek nem hazaküldeni kellett volna meg oldják meg, hanem az apjának szólni hogy ne legyen kre..tén. Te akkor is így kilennél ha az anyukád csinálná?
2017. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt nem anyósoddal van a legnagyobb gond, hanem apóssal.

Persze gáz lopkodni.

De amint megtudtam volna, hogy miért visz tőlem el ilyeneket, én biztosan megbeszéltem volna vele, hogy veszek neki. Mert ezek nélkül valóban nem lehet létezni.

2017. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Csak betárazott arra az esetre ha megjön neki, mert nem vehet és hát ingyen jobb.. Tehát nem egy vészhelyzet volt, hogy megjött és kell amíg hazaérnek. Csak hát nem engedi após... Bár nem értem, boltba egyedül is el lehet menni, vehet ő is magának, Pesten élnek (mi 200km-re tőlük) a belvárosban mindenhol van bolt, válogathat.

Azóta elkerült egy másik szekrénybe a dolog :D Bár a férjem megmondta hogy évente 2 találkozás lesz velük, az apja kikészítette kb hogy miért nem vettünk hitelre autót, nem ember akinek 2000 előtti autója van és hitele sincs, kinevette a fiát emiatt.

Egyébként nem jó a kapcsolatunk ami a fent említett dolog is mutat, de anyóssal se, mert akármit tudott meg az egész városnak elmondta, amíg közel laktunk, ferdítve, (tablettát szedtem az endo miatt és turkált, egyből hogy terhesvitamint szedek és egyebek..) így most messzire költöztünk, ezért is, a költözésünk volt csak érdekes nekik, hogy miket vettünk, azért ritkította meg ezt a férjem, hogy nem akarja hallgatni hogy miért vettünk ezt, azt, miért megyünk bárhová is, otthon miért nem lehet nyaralni?!, nekik van egy üres szoba, mehettünk volna oda is, nekik is fizethettünk volna havonta X összeget (régen az egész rezsit + lakbért fizettünk nekik, aztán amikor eljöttünk volt sírás hogy nekik kell a rezsit maguknak fizetni...) stb.

Egy doboz 56 db tampon 1200Ft, plusz betétek, 10db 5-600Ft. Amikor meg nekem kell akkor nincs.. Édesanyám is volt hogy kért amikor karácsonykor megjött neki és nálunk voltak, szólt hogy gond van, de nem elvitte a doboz tampont, betétet sunyiba... Elmentem venni neki olyat ami jó neki.

Korábban amíg lehetett hormonos spirálja volt, nem volt vérzése, aztán mondták neki hogy eddig lehetett neki, ha mégis megjött neki akkor a barátnőitől kért ilyesmit. Amúgy 49éves.

2017. febr. 2. 15:31
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan eltűnődtem eddig mit használt?

Nem kamuzta azt hogy apuka nem engedi? Közben meg szarka?

Számomra durva az egész. Dugd el ezeket a dolgaidat legközelebb.

2017. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem engedi? Biztosan neki is van jövedelme. Ha hagyja, ogy azt más ossza be, úgy kell neki. Én tolvajt nem tűrnék meg, az biztos.
2017. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Én ha valóban nem engedi vásárolni az após megsajnálnám. Azért mert egy elnyomott ember,aki bántalmazva van és ezért gyerekszinten él. Másrészt milyen ember aki házasságban sajnálja az egészségügyi terméket a masiktól?
2017. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!