Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a gruppiac.hu-n...

Hogyan lehet a gruppiac.hu-n "kosárba" tenni a termékeket?

Figyelt kérdés

Szeretnék a fent említett webáruházból több fajta terméket is rendelni, de úgy látom hogy csak egyesével lehet ezt megtenni. Gondolom ilyenkor a szállítási költséget mindegyikhez külön-külön felszámolják, amit érthetően szeretnék elkerülni.


Igen, tudom hogy nem a legmegbízhatóbb hely, de csak filléres cuccokról (LED szalagok, izzók) van szó, állítólag azokban egész jók.


2017. jan. 30. 18:48
 1/2 paul159 válasza:

Ha vásárolni akarsz ezen a szeméttel elhalmozott piacon legyél nagyon óvatos. Én többszörös vásárlójuk voltam, de olyan silány és hiányos árút küldtek, hogy minden esetben vissza kellet követelnem a pénzt amit nagyon keservesen vissza küldenek, de a szállítási költség nélkül.

A kérdésedre válaszolva nem lehet kosárba tenni a szemetüket és ezért mindegyikre külön szállítást számolnak fel. Igaz,hogy olcsón adnak el cuccokat, de hidd el, hogy selejtes árújuk van. Fényezik magukat a reklámmal, de ez nem igaz. VIGYÁZZ A PÉNZEDRE !!!

2017. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én már sokszor rendeltem tőlük ráadásul bankkártyás előrefizetéssel is párszor, igaz h silányak a termékek de ezért a pénzért megéri, nekem eddig nem voltak hiányosak a termékek és a minőséget hozzák amit ezért a pénzért vár el az ember.

pl van egy elemlámpájuk aminek kilóméterekről is látszik a fénye, na az az egyik legjobb vételem volt tőlük, elképesztően jó lámpa és hatalmas fényereje van és úgy is belehet állítani mint valami légvédelmi keresőlámpát :)

2018. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!