Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kellene tegyek, hogy...

Mit kellene tegyek, hogy kibéküljenek végre a szerelmem és az anyukám?

Figyelt kérdés
Tavaly szakított velem a szerelmem, sok gond volt, önbizalomhiány (női betegségem miatt) miatti féltékenység, hormontabik miatti hisztik , és a jó öreg sógor és sógornő nem szereti anyum meg mellettük áll, emiatt folytonos bajok. Én nem adtam fel, sikerült sok rossz tulajdonságomtól megszabaduljak, pozitívabb vagyok, sokat nevetek, sikerült a féltékenységet is eltakarítanom, és úgy tűnik, most végre elkezdett hozzám megint közeledni, viszont anyukám olyan szinten gyűlöli, hogy kizárt, hogy találkozhassunk itt nálunk. Konkrétan a baj, hogy nem jöhet az udvar közelébe se.... Apu támogatna minket mert ő szereti a pártomat, de anyu ki nem állhatja... Nővérem párját mindig elfogadta, de az enyémeket sosem... Megtűrte, elviselte de nem szerette.... Sajnos párom közmunkán van, én jelenleg FHT -t (22800Ft) kapok, így összeköltözni se tudnánk, mert a ház amiben lakik még egy embernek is kevés nem hogy kettőnek. Jelenleg a szüleimmel élek, így nekem kell alkalmazkodjak hozzájuk. Sajnos elköltözni se tudunk sehová, illetve még nem vagyunk megint együtt, csak közeledünk (elég szépen haladunk). Pont tegnap jött volna hozzám filmezni, összebújni, de anyu miatt nem lehetett.... Fogalmam sincs mit tegyek... Párom 25 én 31 vagyok. Nem akarom őt sem kitenni semmi szóbeli bántalmaknak és anyut sem szeretném összeugrasztani apummal, márpedig ebből az lenne ha párom idejönne. Mit kellene tegyek, hogy kibéküljenek végre? Borzasztó ez a helyzet így... Anyumra is vigyázni akarok mert ő meg rákos beteg sajnos, így nem akarom kitenni semmi nagyobb stressznek, de arról meg hallani sem akar hogy beszéljenek párommal. Annyira makacs, hogy az valami kriminális... Párom a mindenem, vagyis bocsánat jelenleg még a volt párom. 6 évig voltunk egy pár, sok mindenen átmentünk.. Tényleg megjártuk a poklot és a mennyeket is. Valaki valamilyen tanács? Ötlet? A helyzetet nehezíti, hogy a nővéremék eléggé gazdagok... Anyukám viszont imádja a pénzt... Nagyon szeretem anyukámat ne értsétek félre, hiszen imád engem mint a tesómat is, csak ő totál más ember mint én... Más értékrendek stb... Minden megoldás érdekel! Akár mágia, vagy bármi már mindegy! Csak segítsen! Köszönöm előre is a normális válaszokat!

2017. febr. 4. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Gazdag tesóék, szegény húgocskáék, templomszegény, fiatalabb pár, halálos betegség, gyűlölködő matróna, munkanélküliség, titokban találkozás, titkos támogató, legyőzött (női) betegség... van itt minden. Ne aggódj kedves, most úgy nagyjából háromszáz részen át csak viszontagságokban lesz részed, de utána te mint jó, elnyered méltó jutalmadat, megkapod a pasit, a szüleid áldását, és még az is ki fog derülni, hogy kőgazdag vagy, mert anyukád nem is az igazi anyukád, a valódi egy külföldi milliárdos, de már égre-földre kerestet téged. Bezony.
2017. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy olvasom hogy a párod szakított veled mert egészségügyi problémáid miatt. Anyukádnak nem járattad le nagyon amikor szétmentetek? Ugyanis ha csúnyákat mondtál róla akkor persze hogy nem örül neki hogy összejöttetek mert ő csak az által tudja megítélni amit mondtál neki. Ülj le vele és beszéljétek meg hogy pontosan miért mentetek szét és miért akarjátok megpróbálni megint.
2017. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
*mert egészségügyi problémáid voltak.
2017. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Te FHT-n vagy, a reménybeli párod közmunkán.

Ez egy szülő számára sem perspektíva.

Én sem örülnék.

Téged jelenleg ők tartanak el, nem látják biztosítva emellett a férfi mellett a megélhetésed, sőt benne van a pakliban, hogyha hozzátok költözne, még őt is tarthatnák.

Nem tudok mit tanácsolni, keressetek mindketten tisztességes munkát, költözzetek el a szülők nyakáról, bizonyítsatok, akkor majd más szemmel fognak nézni a pasidra.

2017. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Van háza nem költözne a nyakunkra, addig sem tette míg együtt voltunk. Jelenleg tényleg közmunkán van, de estin tanul, teszi az érettségit, utána megy dolgozni, de az még júniusban lesz. Én most megyek jövőhéten suliba, teszek egy 3. szakmát, hogy el tudjak helyezkedni, szóval rajta vagyunk a dolgon keményen.


Sosem szidtam a páromat senkinek mert a szakítást is megértettem hogy miért volt, besokallt, elege lett az állandó hisztiből, féltékenységből, és a család másik felének az utálkozásából. Pénteken szakítottunk, de azóta is azt mondom mindenkinek hogy egy csodálatos ember mert ha szakítottunk is nekem ő a mindenségem. Sosem tudnám bántani őt, nem is akarnám. Nem szolgált rá, mindig szeretettel beszéltem róla a szüleimnek is. Anyunak ez csak egy indok volt hogy most már okkal utálhassa inkább.

2017. febr. 4. 13:19
 6/17 A kérdező kommentje:
Javítom: pénteki napon szakítottunk, 2016 októberében.
2017. febr. 4. 13:20
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt lenne fontos megtudni, hogy anyudnak mi is az igazi baja a pároddal? Linknek tartja mert közmunkás,büdös a szája,tanulatlannak gondolja vagy egyszerüen zsigerből nem bírja elviselni? Mert bármi is a baja, csak úgy nagyhirtelen nem fogja elfogadni.
2017. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
25 évesen érettségizik és közmunkás ez a baja az anyukádnak. Te 31 évesen még nem önállósodtál gondolom anyukád azt remélte hogy legalább akkor valaki olyannal jössz össze aki ebben segíteni tud nem egy másik életképtelen emberrel. Így max annyi van a jövőbe hogy 1-2 év múlva már 2en fogtok élősködni rajta. Anyukád pont ettől fél. Ha ennyire azt akarod hogy bírja akkor keressen ő is egy normális melót meg te is hogy egy pár hónap múlva összetudjatok költözni.
2017. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Könnyű elítélni valakit, igaz? Fogalmad sincs milyen nehéz ez.. Alkoholista szülők gyermeke, de kivakarta magát saját háza van, nem albérlet nincs adóssága nem iszik, csak éppen a sulit ott kellett hagynia hogy legyen pénze, dolgozni járt, mert 17 évesen kilökték otthonról. Az is csoda hogy nem züllött le, hanem igyekszik. Vajon te ugyanebben a helyzetben ott tartanál ahol ő vagy egy alkesz drogos lennél? Szerintem az utóbbi... Lezárom a témát ne írjatok, nincs értelme, aki ilyen szinten gusztustalan mint a nagy többség...
2017. febr. 4. 14:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját háza van, még ha pici is, miért nem lehet vele ott filmezni, összebújni, összeköltözni?

Ha 20 m2 az egész, de legyen 15, akkor is fedél van a fejetek felett és körbevesz négy fal.

Ha szobabérletbe mennétek, az sem lenne nagyobb.

Ameddig viszont a szüleid tartanak el, (31 évesen) addig bizony ők hozzák a szabályokat, hogy kit akarnak kerülgetni a saját házukban és kit nem.

2017. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!