Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan probájak meg beszélni...

Hogyan probájak meg beszélni a szerelmem szüleivel hogy engedjék hogy együt tölthesek egy kis időt a lányal?

Figyelt kérdés
Igen probáltam már ,az apjával és az anyával is beszélni kulturáltan, de mielőtt el mondhatam volna bármit is, én jőttem ki szarul a dologbol. mit tegyek? hiábba probálkozok beszélni velük nem megy, a lány meg nem fog mert fél tőlük mert meg verik , mit tegyek? valami ötlet v tanács jól essne mert nem akarom el hagyni a lányt..!
2013. dec. 12. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lány? Hány éves vagy te? Egyáltalán ha ennyire nem lehet velük kommunikálni, miért akarsz? Miért nem találkoztok titokban?
2013. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen helyesírással én se engednélek a lányom közelébe.
2013. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az írást kérlek nézétek el elégé ösze vagyok zavarodva és nem figyelek tejesen oda.. ami meg a koromat ileti 19 éves vagyok, a lány pedig 16 éves, van egy kis kor külömség de úgy érzem ez nem sokk, találkoztunk titokba, számtalanszor, de rá jőttek és rosszabbodot a dolog.. aztán el szöktünk, napokra is több ször, az se változtattot semmin, a lány nem akar beszélni velük én meg tehetettlen vagyok.. de nem akarom el hagyni ezt a lány smmi féleképen se, mert ő az igazi , számomra és számára is. de mit tegyünk? valami ötlett tipp vagy bármi ami segit egy kicsit is hogy hogyan változtasak a szülök nézetén igazán jól essne :)
2013. dec. 13. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:

komolyan?

19 éves vagy, a lány meg 16...

KOMOLYAN????

könyörgöm, ha ezen nem veszed észre, hogy mégis mi a probléma... akkor veled valami nagy baj van!

a szülő dolga, hogy féltse gyermekét, a lány kiskorú, de pedíg már rég nem vagy az...

örülj neki, hogy nem kaptál még idézést pedofília erős gyanújával!

(személy szerint szerintem nem nagy a különbség, de ez lehet csak az oka, hogy nem engednek oda)

2013. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolso komentelő, el mondodm neked , ha a lány be tőltőtte a 14-et egy 40éves koma is meg kurhasa és nem kap semmit.!!2013 új törvény :)
2013. dec. 26. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 Te tényleg nem vagy teljesen százas. Hogy jön ide a pedofília? Két majdnem egykorú kamaszról van szó.

Kérdező: ha a lány értelmiségi családból származik, akkor a szellemi szinted, amit a helyesírásod erősen tükröz, valóban gond lehet. Az életkoroddal minden oké.

2013. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
helyesen írok 70%ba csak van pár szó amit néha úgy írok le ahogy ki ejtek értitek nem? :) de de mind1 azota se oldodot meg a probléma...
2013. dec. 27. 00:20
 8/11 anonim ***** válasza:

gyökerek, nem azt írtam, hogy nem szabad, de GONDOLJ MÁR BELE TE FOGYATÉKOS IQ FIGHTER!

szerinted a szülők is őgy fognak vélekedni, hogy á betöltötte a lányunk a 14 et akkor nyugodtan kurdossák csak!

KOMOLYAN ENNYIRE FOGYATÉKOSOK VAGYTOK MIND?

2013. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ember te el olvasod miket írssz??? :O
2013. dec. 27. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenesetre ne írásban keresd meg őket!
2013. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!