Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha anyósom nekem panaszkodik...

Ha anyósom nekem panaszkodik a másik menyéről, akkor rólam is ezt teszi?

Figyelt kérdés

Ha anyósom meglátogat, akkor általában rövid idön belül szóba kerül sögornőm. Panaszkodik róla, hogy viselkedik, miket mond, hogyan neveli a gyerekeit stb...

Eszembe jutott, vajon amikor sógornőmnél van, rólam panaszkodik-e?

Köztünk viszonylag jó a kapcsolat, de néha elkent szoktam mondani neki és ha hülyeséget beszél akkor szoktam figyelmeztetni, de csak normális kereten belül.

Vélemény?


2017. febr. 6. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Aki neked pletykál, rólad is fog. Nekem ez a véleményem.
2017. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem biztos.

Az is lehet, hogy pletykás, és mindenkinek mindenkiről.

De lehet, hogy neked azért mondja el ezeket a sógornődről, mert téged szeret és őt nem.

Kérdezd meg a sógornődet :)

2017. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Két eset lehetséges: vagy pletykás vagy csak nem szereti a sógornődet. A választ te tudod.
2017. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, pont így szokott lenni. De a sógornőddel is egyeztethetsz. Gondolom ő is megerősíti a gyanúd.
2017. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Emberfuggo, ha szeret teged de ot kevesbe akkor nem feltetlenul. De ha csak szimplan szeret szidni embereket es okoskodni akkor elofordulhat. Ne foglalkozz vele. Nem kerdeznek ra sogornonel, felesleges szitani a tuzet ha esetleg a sogorno azt mondja nem szokott szidni teged mit mondasz miert kerdezed? Ha egyaltalan megmondja...ha tart anyostol letagadja, nehogy kideruljon hogy elmondta.
2017. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy, a te magánéletedet, nevelési elveidet, és viselkedésedet tiszteletben tartja, csak a másik menyéét nem. ^^
2017. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehetséges de nem biztos hogy panaszkodik rólad a sógornődnek.Ez emberfüggő.
2017. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Úgy lennék vele, hogy biztos rólam is pletykál, de leszarnám. Ha meg mégse, azt is.

Nekem anyám tesz néha megjegyzést a sógornőmre. Meghallgatom, de azért néha megvédem a sógorasszonyt, mert van, amikor elfogult a bátyámmal szemben. De szerintem nincs igazán rosszindulatú pletykálás a családban. Ha nálatok sincs, akkor szerintem hadd mondja az anyós, ha nincs jobb dolga.

2017. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Hát most figyelj az unokái még jó hogy beleszól,csak szerintem nem kéne kipletykálni.Ha neked is van gyereked akkor valószínű(de ha kedvel ténylev akkor nem),hogy téged is.
2017. febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is ez van...én nagyon kínosan érzem magam ettől, mert én bírom a sógornőmet, egy tündéri nő.

Én párszor elkaptam, hogy rólam is beszél, bár csak olyanokat, amiket nekem is mondott a szemembe, annyira nem zavart.

Attól függ, miket mond el neked, mire panaszkodik, mit sérelmez a másikban, lehetséges, hogy csak az zavarja és téged meg békén hagy a hátad mögött...de ez ritka.

2017. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!