Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves nagylányom, állandóan...

13 éves nagylányom, állandóan panaszkodik hogy fáj az oldala, hol egyik, hol másik oldalon. Már voltam vele orvosnál, azt mondta hogy biztos megfázik mert a rövid pólós mánia ugye nála is müködik, de nincs felfázva. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

pontosan hol fáj?? nem lehet h nő?? csontjai?

csak mert nem derült ki írásodból h hol fáj pontosan

2009. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a veséje is lehet!
2009. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el mégegyszer orvoshoz, és kérd, hogy küldjék el kivizsgálásra, ha lehet... Ne hagyd magad lerázni, sajnos volt olyan ismerősöm (nem is egy), aki hagyta, és igencsak pórul járt. Lehet hogy csak pszichés, vagy tényleg megfázik a dereka sokszor, de azért nem árt kivizsgáltatni, hogy belülről tényleg minden rendben van e. Addig is igyekezz úgy "öltöztetni", hogy a dereka ne lógjon ki.

Én is rövid póló mániás voltam 14-5-6 éves koromban. Most 18 vagyok, ha kicsit is kilóg, és megfújja a szél akár télen, akár az őszi szellő, már is felfázok, rengeteget fájnak a veséim, és még az életem harmadát sem éltem le! :)

2009. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Segíteni nem tudok, de nekem is 13 évesen volt ilyen problémám (mondjuk nekem mindig a bal oldalam fájt, de sokszor annyira, hogy napokig nem tudtam felkelni az ágyból, nem tudtam kiegyenesedni).

Anno anyukám kivizsgáltatott (ortopédedia, reumatologia, vese, belgyógyászat, stb.) és nem találtak semmit.


Kinőttem, nem tudtunk vele mit csinálni.

Szóval lehet, hogy ő is majd kinövi.

2009. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A "derékkinthagyós" felsőkről meg próbáld meg lebeszélni, mert később nagyon sok problémát okozhat, ha kifázik.


Ezt nézzétek meg nemrég találtam én is (trendy és hasznos):

[link]

2009. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,nincs felfázva az tuti mert a pisije sem csip meg semmi,igen,már nagylány 3 éve,és én is arra gondolok hogy azért mert nö...De azért elviszem orvoshoz,,,köszi
2009. márc. 5. 19:07
 7/18 A kérdező kommentje:
Változó hogy hol fáj neki,oldalt,lent,elöl,hátul,jobbra balra...
2009. márc. 5. 19:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy petefészek gyulladás? ha jól tudom az is lehet "rövidpóló mániától"
2009. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti nem a veséje meg nincs is felfázva. Ez mindennapos problémája vagy csak időnként jön elő? Mert én emlékszem rá, hogy kamasz koromban volt egy időszak, mikor nagyon szúrt az oldalam - hol egyik, hol másik. Szerintem ez a növésnek betudható.
2009. márc. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet idegi alapon is. ha sok stressz éri például. idegösszeomlásnál is jelentkezhet erős oldalfájdalom (nekem legalábbis). persze azt biztos észrevettétek volna, de a lényeg, hogy lehet idegi alapon is... kérj teljes kivizsgálást azért.
2009. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!