Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pár hete cigizem és az utolsó...

Pár hete cigizem és az utolsó szál után amit elszivtam elkezdtem szédülni ez normális?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem cigizni... ma elszivtam egy szálat és amikor kezdtem a végéhez érni marhára elkezdtem szédülni kb egy 15 percig.. ez normális dolog? légyszi hasznos válaszokat irjatok
2016. márc. 30. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem jut elég levegő a szervezetedbe. Majd pár doboz után nem lesz ilyen. Viszont, hogy mindenkinek a kedvére tegyek leírom, hogy káros ne kezd el. De a te döntésed te tudod. Én sem vagyok egy szent de azért le írtam. Remélem nem gond.
2016. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :*
2016. márc. 31. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szívj mélyeket inkább több kicsit és ne főleg ne gyorsan ha két másodperc alatt akarom elszivni nekem is rohadtul szedulesem van inkább szivj egyet majd meg egyet és várjál picit kis idő megin szívsz egyet hidd el így jobb csak ne siess.
2016. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarod magadat mérgezni, a szervezeted csak védekezik! Örülj neki! Sajnos a szervezet hamar feladja, mert ha a 10. doboz után is rosszul lenne az ember, akkor senki sem gyújtana rá.

Add fel! Sokba is kerül, és a szád is büdös lesz.

2016. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!