Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy nyáron, illetve télen is, ha hőhullámai vannak a párom édesanyának, akkor egy szál alsóneműben van, és akkor is, ha vendégségbe megyünk hozzá?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Az én exem nagymamája is ilyen volt, igaz szerencsére nem csak egy szál bugyiban futkozott, szokott rajta lenni valami melltartó-féle meg egy otthonka, de persze szétnyitva, szóval gyakorlatilag ugyanúgy mindent láttam majdnem, mintha bugyiban lett volna. :D Furcsa volt, hogy ennyire nem szégyellős, de megoldottam annyival, hogy próbáltam nem oda nézni. :D De eszembe nem jutott volna, hogy az exemmel leültessük a mamát, hogy legyen már szíves ezentúl jobban felöltözni. Ő így szokta meg, neki így kényelmes, és igen, a saját lakásában azt csinál, amit akar.

Nálunk a családban ez elképzelhetetlen lenne, eleve nem mászkál senki itthon sem félmeztelenül, akármilyen meleg van, de ettől még nem fogok infarktust kapni egy emberi test látványától. Ha konkrétan nudista rokonaim lennének, hozzájuk is szívbaj nélkül járnék vendégségbe. :D

Mellesleg a hőhullám ennyi idősen sajnos természetes a nőknél, és valóban kibírhatatlan. Télen-nyáron. Nem hasonlítható ahhoz, mint amikor egy fiatalnak melege van a napon például. Szegényekről úgy szakad a víz, hogy majd összeesnek. Szegény anyós már legalább 10 éve szenvedhet emiatt.

De abban azért biztos vagyok, hogy ha nem csak átugranak hozzá beköszönni, hanem pl. karácsonyi ebéd van, akkor felöltözik, és nem bugyiban futkozik.

2017. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van, aki azt írta, hogy beszélni kell vele. Ha soha nem szóltok neki, akkor nyilván nem gondolja, hogy zavar titeket. Vagy mi beszéljünk anyóssal esetleg helyettetek? :D
2017. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

"nekem egyik barátnőm mászkált az apja előtt egyszál tangába meg melltartóba nálam ezis kiverte a biztosítékot mert hogy előttem így mászkál oké én lány vagyok barátnő stb de az apja előtt?? Én szégyeltem magam."


1. Az apja éveken át fürdette, öltöztette pl., látta eleget, a saját gyereke basszus.

2. Mikor kimentek a strandra bikiniben, amiknek a 90%-a ma már tanga, és főleg a fiatal lányok szeretik hordani, akkor nem kell szégyellni magatokat? Akkor mindenki láthat mindent, de otthon melltartóban már bújkálni kell? :D Érdekes logika.

2017. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Hogy hogy egy szál alsóneműben? Bugyi és top? Vagy hogyan képzeljük el? Ebédnél is így ül? Hogy kell el képzelni a nála való tartózkodást? Mikor mentek, meddig maradtok, végig úgy van?
2017. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

13-as:

Az a lány nyilván már kezd nővé érni, ha tangát és melltartót hord. Apukája fürdette, mikor pólyás, max. óvodás volt. Remélhetőleg a kamaszkorú lányát már nem fürdeti, nem öltözteti. Ha nálatok ez így szokás, az eléggé beteges.

2017. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Nőknél60 felett a hőhullámok jelentkezése esetén nem árt egy alapos nőgyógyászati kivizsgálás, mert ez már nem a menopauzás hőhullám. Egyébként gyógyszertári gyógynövényes készítmények is vannak rá.
2017. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Köszönöm 15-ös.
2017. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!