Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Legtöbb ember miért nem...

Legtöbb ember miért nem egyezik az anyósával?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan kérdezed?

Kábé tízezer ilyen témájú kérdésre adott választ olvasgathatsz itt, különböző szintű megnyilvánulásokkal.

Egyébként ki kell ábrándítsalak, a legtöbb ember egyezik az anyósával, de erről nem szoktak ide kérdést kiírni.

2017. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert Nők. És mert mindketten ugyanazt a férfit akarják.És ösztönösen úgy érzik, versenyezniük kell érte.
2017. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Hogy a legtöbb anyós miért nem tudja felfogni, hogy a gyereke és a párja már egy másik család? Jó kérdés.


Én sohasem szólok bele a gyerekeim párkapcsolati ügyeibe, ha kérdeznek elmondom, mit hogyan látok, de ennél többre nem tartom magam felhatalmazva.

2017. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

#2: "Mert Nők. "


Drága, anyósa a férfiaknak is van.

A legtöbb esetben nincs velük probléma. Nyilván csak akkor írnak ki kérdést, ha van.

2017. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 longlife ***** válasza:
76%
Annak 1000 és 1001 oka lehet.Érdemesebb azokét vizsgálni ahol jó a kapcsolat.Abból lehet meríteni ötleteket .
2017. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Mit jelent az, hogy "egyezik az anyósával"?
2017. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát ezzel a kérdéssel sem fogsz itt a Gyakorin lavinát elindítani az tuti.

Mindenki unja, lerágott csont!

Aki anyós azért, aki meny azért, aki se nem meny, se nem anyós az azért.

2017. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Minden veszekedéshez 2 kell. Egyedül nem lehet konfliktálni. A legtöbb anyós az elcseszett életéből fakadó szeretet(energia)hiányt és az életen átívelő önértékelési zavarait vetíti ki a gyereke partnerére.

A fiatalokban meg, nagyjából hasonló gyökerekre visszavezethetően, de erős a megfelelési kényszer. Így aztán mehet a játszma.


Én anno pl nem vettem magamra az anyósom hülyeségeit, nekem nem is volt vele bajom, lehetett volna, mert hozta az összes "elvárható" :) sztereotíp anyósviccalapot is adni tudó marhaságait, csak én nem vettem magamra.


Sőt az én apám és a párom huzakodásaiból is igyekeztem kimaradni, nem részt venni olyasmiben, amiért nem vagyok felelős. De sajna sokan elkezdik ilyenkor a békítő szerepet játszani, sok ifjonc a párjánál sok szülő a gyerekénél pedig elkezd rájátszani arra, hogy hadd "őrlődjön a hülyéje". Na ott én simán elgondolkodnék azon, hogy mindegyikkel megszakítsam a kapcsolatot. Feltétel nélküli szeretetbe nem fér bele, hogy valakit csesztessenek a párja/szülője miatt.

2017. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mobidick ***** válasza:

8/8!

Köszönöm, nagyon jó választ adtál! Én elmentem odáig, hogy szüleimmel minimálisra csökkentettem a találkozást, hogy ne legyen alkalmuk a férjemre az "én megmondtam, előre tudtam, pedig mindent megtettünk értetek"... stb. kezdetű, de véget nem érő vitára alkalmat adó monológot előadniuk. Így is lehet, bár kicsit fájdalmas... Pedig a szüleim!!! Igaz a férjemnek anyós és após.

2017. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Fogas kérdés!

Nekem 2 anyósom volt, az elsővel nagyon szerettük egymást, pedig visszagondolva, rengeteg hibát követtem el, sok mindent ma már másképp csinálnék, mégis szeretett.

A másodikat utáltam és ő is engem, pedig már nem hibáztam, legalábbis feléje nem.

Akkor most mit is válaszolhatnék?

Ez sajnos emberfüggő és szerencse kérdése is.

2017. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!