Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki nem beszél az anyósával,...

Aki nem beszél az anyósával, haragban van vele, nem szereti, mivel bántotta meg az anyósa annyira, hogy idáig jutottak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Terhesen minden k****nak elhordott.

A még meg nem született fiamat "féreg"nek nevezte.

Mindennek elhord(ott) aminek csak lehet... szószerint.

Olyanokat mondott, hogy a fiam zabigyerek stb.

Napestig sorolhatnám.

2016. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Lehuzta a fiat anyagilag ... Atverte, kizsrolt belole dolgokat

Es vele egyutt minket is

2016. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántott meg. A férjem nem beszél vele, az ő anyja, így én se.
2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan haragban nem vagyok vele de kerülöm a találkozást. Az ok: nem származom gazdag családból, többször hangoztatta már, hogy nem vagyok a fiához illő társadalmi osztályban.
2016. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyan beszélek vele, mert akármilyen hülye, tudom, hogy alapvetően bírja a burámat...

De anyám azóta nem áll vele szóba, hogy kedvesen mosolyogva, támogatásban reménykedve közölte vele, szerinte a fiának ki kellene pakolnia a bőröndömet a folyosóra, és megmondania nekem, hogy amíg nem takarítok ki rendesen, addig nem költözhetek vissza.

2016. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Az egyik legfontosabb: 26 hétben (7. hónap) elvesztettük a kisbabánkat,megkellett szülni. Kórház után kb egy héttel elhordott minden szarnak azt még türtem de mikor azt mondta h ne foglalkozzak én már a gyerekkel oltassam be kutyát (amit hozzáteszem h az övé és nem is az enyém) betelt a pohár. És ez csak egy a sok közül.
2016. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szomorú történetek ezek...
2016. szept. 4. 13:00
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok haragban vele, ha nagy ritkán van valami családi találkozó, hogy nem tudom én karácsonykor találkozunk vagy valami, akkor beszélek vele, de amúgy nem keresem. Minek? A férjem anyja, keresse ő. Én korai gyerek vagyok, a férjem késői, anyósom így szinte egy idős a nagyanyámmal, semmi közös nincs bennünk..
2016. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
Tudod az emberek nagyon gerinctelenek tudnak lenni egymással. Az anyósok, anyák főleg meg tudják bántani a következő generációt. Ha vidám történetre vágytál, vagy arra, hogy rájöjj, a meny hibája az egész, nem ezt kellett volna kérdezni.
2016. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Az én anyósomnak 2 fia van. Az elején a világ legaranyosabb anyukája volt, aztán amikor szorosabb lett a viszony, hát kimutatta a foga fehérjét. Megjegyzések csak, amikor én voltam ott, célozgatások és az érzés, hogy egy senki vagy, ő a legfontosabb a világon. A volt barátnők mind utálják, csak tagadják előtte, de mindig másban keresi a hibát és nem veszi észre , hogy depressziós és beteg. Most egyedül maradt, elköltöztünk külföldre, ráér ott penészedni unoka nélkül. És a kedvencem az, hogy engem kritizál, a családomat, közben tisztességtelen életet él és mindenki rajta röhög! Több év kellett ehhez, hogy kialakuljon...Az előző párom anyukája egy tündér volt. De sokszor magamba kerestem a hibát, de amikor minden ex ugyanarra panaszkodott, akkor rájöttem, hogy nem én vagyok a hunyó. (persze ezt nem mondja neki senki a szemébe). Szóval panaszkodjon nyugodtan a fodrásznál, kollegáknak, a boltba, szidjon csak én boldog vagyok a fiával, ő egyedül van, nem fog unokázni. Szerintem egyértelmű ki veszített ezzel :-) A kor nem erény hanem állapot, kicsit magukba kellene nézni, nem a másikban keresni mindig a hibát. Szóval én örülök, hogy kizártam, ott is marad, messzire távol és szenvedni fog, mert én is szenvedtem amikor a közelébe voltam, minden nap, de most eljött a mi időnk és visszakap mindent amit nekem annó okozott. Ludas Matyi!!!! A magánynál nincs borzasztóbb!
2016. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!