Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bír az anyós? Hogy tudjam meg...

Bír az anyós? Hogy tudjam meg mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk már egy kisebb ideje de nem tudom hogy bír-e engem. Néha olyan mintha bírna viszont néha olyan mintha nem.
2017. febr. 21. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Hát ezt sosem fogod megtudni. Hacsak nem veszel egy diktafont (Nekem olyan van ami hangra elkezd rögzíteni és 18 órát is fel tud venne) és el nem dugod bekapcsolva úgy hogy senki nem tud róla. De tényleg senki csak Te.

- Ha megkérdezed a feleséged/férjed hazudni fog hogy ne fájjon Neked.

- Ha az anyósodat kérdezed ...

Talán az após elmondja de honnan tudhatod hogy az igazat?


Utóirat. Sajnos ma Magyarországon hangfelvételt készíteni bárkiről a tudta nélkül törvényellenes.

Úgyhogy ne csinálj ilyet (legalábbis soha senki ne tudja meg :])

2017. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem az anyósod. Párod anyukája. Maximum jelölt. De az is csak abban az esetben, ha már teljesen függetlenek vagytok, kilátásban egy eljegyzés, stb. Ha otthon laktok még, akkor csak párod, barátod, barátnőd anyja.
2017. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg beszélgess vele.
2017. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Én kerek perec rákérdeztem a páromnál, hogy bírnak - e a szülei.
2017. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!