Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te kedveled az anyosod /...

Te kedveled az anyosod / anyos jelolted, ill. az / aposod / apos jelolted?

Figyelt kérdés
egy igen, vagy nem egyszavas valaszt szeretnek kapni, illetve, hogy hany eve vagy hazas / hany eve ismered a jeloltjeid.

2017. márc. 18. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Már nincs se adószedőkben,sem apósjelöltem.

Az elején szimpatikusak voltak,nagyon szerettem őket.Majd idővel kitapasztaltam őket.Az anyósjelölt volt a "főnök" az apósjelölt papucs.:) Egy szava se lehetett mert ordítozásba torkolt minden.Anyósjelölt,túl okoskodó volt,mindenbe belekötött(nem az én dolgaimba),mindenért üvöltött...Nekem az volt a legfájóbb mikor összevesztem a kicsi kis fiacskájával,már minden voltam csak jó nem.Ha ezt nekem mondja sz.rok rá,de ezt egy internetes portálon tette teregette ki.:)) Apósjelölt egy igazi papucs volt,egy szót se mert szólni.De a fiával szemben semmi nem volt neki jó.Rettenetesen maximalista volt.Mikor hallottam őket veszekedni csak annyit mondtak nekem hogy majd megszokom....hát köszi....Örülök hogy végre végleg megszabadultam tőlük.

2017. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*anyósjelöltem

Elnézést csak a telefonon kijavított.

2017. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen. 6 éve ismerem őket, ebből 1 éve a fiuk menyasszonya vagyok. 22N
2017. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Elváltak, külön élnek, anyósommal már összevesztem egyszer, azóta elvagyok vele, de 3 lépés távolság. Apósommal szintén 3 lépés távolság. Szereti elmondani az összejövetelekkor, hogy ő mekkora kandúr volt és a fiának kiket kellett volna megdugni. :D

Három éve vagyunk együtt szeptemberben házasodunk.

26N 34F

2017. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
koszi, ment mindenkinek a zold.
2017. márc. 19. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!