Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóst nélkül költözni?

Anyóst nélkül költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni.

Barátommal fél éve vagyunk együtt,és most szeretnénk összeköltözni,de anyósom is jönni akar,oda szeretne költözni velünk,aminek én nem örülök. Kedvelem,nincs vele bajom de csak kettesben szeretnék élni a párommal,önállóan élni,családot alapítani stb.Mondtam már neki hogy ezt beszélje meg az édesanyjával mert ez így nincs rendjén. Nem így tervezem. Ő nem igazán reagált erre,meg nem beszélt még vele. Mit tegyek?


2017. márc. 23. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Mit tegyél? Ha cipelni akarja magával az anyját, lépj le.
2017. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Anyóssal semmiféleképpen se költözz össze! Nagyon friss ez a kapcsolat még, nem is ismeritek igazán egymást a pároddal. Az meg nem normális hogy ő is jönni akar veletek.

Párod, vagy te megkérdezte már anyóspajtást miért akar veletek menni? Ha nem, feltétlen kérdezzen rá a párod. Kedves kérdező, te meg állj ki az igazad mellett, ha nem szeretnéd, akkor küzdj foggal-körömmel az igazadért. Ha a párod esetleg meghunyászkodik, engedne az anyja akaratának, akkor se menj bele! Akkor hagyd ott a srácot. Ez lehet a legrosszabb forgatókönyv, ami történhet.


28/F

2017. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A párom 27

Én 24 vagyok

Az édesanyja elvált

Gondolom nem akar egyedül maradni hanem a kicsi fiával szeretne élni.

Nem tudom miért nem gondol arra hogy nem-e zavarna vagy miért akar velünk élni. Munkahelyet szeretne váltani,és most ő is oda szeretne jönni dolgozni ebbe a másik városba ahol mi helyezkedünk el. És együtt akar albérletbe menni :(

Én nem merek szólni ezt talán a fiának kéne megbeszélni vele. De senkit nem akarok megbántani. Bajom nincs vele de akkor is jobb lenne kettesben. Ìgy nincs rendjén. Nem beteg és nem 80 éves

2017. márc. 23. 17:16
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Anyósod se normális... :D Meg kell neki mondani kerek perec,hogy kettesben fogtok elköltözni, mert szeretnétek családot alapítani és önmagatok lenni. Nem muszáj a párodra hárítani, te is beszélhetsz vele, de persze a legjobb, ha együtt ültök le hármasban.
2017. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
"Anyósod" nem százas. Fél év még nem olysn hosszú idő. Jobb most tisztázni hogy mi hogy lesz mert a végén nem fogsz tudni lekoccolni. Mond meg a palidnak hogy vagy te vagy az anyja.De a "majd megszokod"és hasonló dumák nem játszanak.
2017. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Párod véleménye erről?
2017. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Elvált. És? Az én anyám is egyedülálló, bár én a lány vagyok, de eszében sincs ideköltözni, pedig pont ott dolgozik, ahol a párom.

Úgy tűnik, a párod is szeretné, ha veletek élne. Muszáj vele ezt komolyan, határozottan megbeszélned. Ne akkor érjen meglepetés, ha majd ő is ott lesz a cuccával együtt, mert a párod csak makogott. Ha együtt akartok élni, meg kell ezt beszélni alaposan.

2017. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Most mi van?:) Az anya és a fia laknak együtt, ONNAN szeretne ELköltözni a fiú AZÉRT, hogy Veled lakjon és az anyjától külön. Nem? Akkor most mi az, hogy jönne az anyja is vele?... Ezzel az erővel te is odaköltözhetnél.
2017. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Tesze-tosza férfigyerekkel nem lesz jövőd. Mindig az anyuci pici fia lesz és neki fog igazat adni, vagy csak nem mer felszólalni ellene ha ilyen őrült ötletei lesznek, mint ez is. Kérlek jól gondold át ezt az egészet, ne csinálj gyereket olyan embernek, aki agyilag nincs még sehol.
2017. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 babyboom567 ***** válasza:
91%
Amikor terveztük az összeköltözést a vőlegényemmel(azóta a férjem),ő nagyon fel volt háborodva ,hogy az anyja nem kérdezte meg,hogy oda akarunk e költözni hozzá.Én meg mondtam neki, hogy még ha könyörögne ,hogy lakjunk vele akkor sem,mert ÉN saját felnőtt életre,vágyom.(Szeretem az anyósom különben)
2017. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!