Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nembirom tovább ezt az életet....

Nembirom tovább ezt az életet. Mit tegyek? Hogy mondjam el anyának hogy apához szeretnék költözni balhé nélkül? ( Anya élettársa tiltja hogy apával tartsam a kapcsolatot ezért titokban találkozom vele ) :////

Figyelt kérdés
Sziasztok!:// egy 16 éves lány vagyok..és 4 éves korom óta anyának az élettársával élünk..nagyon rossz a kapcsolatom ezzel az emberrel..úgy érzem mindent megtesz azért hogy ellenem fordítsa anyát..:(( sosem jöttem ki vele..gyűlölöm és ő is engem..apához szeretnék költözni..de amikor felhozom ezt anyának mindig össze veszünk..és azt mondja hogy ugy teszek mintha rossz életem lenne...!! Hát AZ! az élettársa olyanokat csinalt hogy amikor anya nem latta flegmazott/ik velem..motyog utánam..szid meg stb..nem merem elmondani anyának.:(( Èn ezt már nembirom!:(
2014. jan. 31. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukád miért nem segít ebben neked? Hármótoknak kéne leülni és megbeszélni ezt az egész helyzetet, valamint szerintem anyukáddal is tisztázhatnád az élettársával kapcsolatos dolgokat.
2014. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal beszéld ezt meg, és ő majd intézi anyukáddal meg a hivatalos ügyeket. Nem neked kell ezt elintézni.
2014. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is apukáddal ülj le, beszélj vele erről!
2014. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, 12 éves kor felett eldöntheti a gyerek, kivel szeretne élni. Nyugodtan beszélj Apukáddal, hogy segítsen.
2014. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!