Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed az Édesanyja...

Ha a férjed az Édesanyja nélkül nem akar külföldre költözni, de az Édesanyja nem akar költözni, mit tennél? (alul)

Figyelt kérdés

Szóval, van lehetőségünk kiköltözni a Kanári-szigetekre, nem csak most, akár néhány év múlva is! Tetszik a gondolat a férjemnek is, Nekem meg főleg, de Ő az anyukája nélkül nem akar! Az anyukája meg kiköltözni nem akar, mondván Neki itt vannak a gyökerei.. :S

Igazából ha Mi kiköltöznénk senkije sem maradna itt..

Tehát az a kérdésem, hogy abban az esetben, ha a férjem nem akar költözni, Én meg nagyon, akkor mi a teendő? Én nem szeretnék itt maradni, de azt sem szeretném, ha szétmennénk esetleg! Állítsam választás elé? Vagy Mi( van egy kislányunk is) vagy az anyukája? Normális egyáltalán, hogy ha a férjem inkább a maradást választaná az anyja miatt, és nem a Mi jólétünk a fontos(abb)???


2011. júl. 13. 13:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%
Győzd meg a mamát, hogy az unokája érdeke ;) onnantól sima ügyed van
2011. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%
ja és, ha nem akar menni, megyek helyette én veletek :D
2011. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
57%
Hogy áll a kérdéshez az édesanyja. Nem tisztességes visszahúzni a fiát, ha ő is menni akarna. Én leülnék és megbeszélném a párommal. Lehet a mamát támogatni külföldről is, ha meg tényleg nincs senkije rajtatok kívül akkor szedje össze magát és menjen ő is. Nem hagynék ki ilyen lehetőséget, de a férjed sem jól gondolkodik, aha emiatt szétmennétek.
2011. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%

Nem szép dolog az, hogy előtérbe helyezi az anyja rigolyáit, a saját családja jóléte pedig nem érdekli... És ha az anyja egyedül marad? Hidd el, hogy pár hét és már csörögni fog odakint a telefon, hogy "drágáim, mégis inkább veletek mennék".


Ez egy olyan lehetőség, amit butaság lenne nem kihasználni.

2011. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ezt Én is így gondolom! De ismerem a férjem.. Tényleg nem tudom mit kellene tenni, ha Ő nem akar jönni? Cuccoljam össze a gyereket, és menjek egyedül? Már erre is gondoltam, mert a legfontosabb a gyerek jövője, és akkor inkább feláldozom az egészet, mert nem mindegy a gyerek hol nő fel, milyen élete lesz! Ja, ráadásul ha az anyja fontosabb.. :(
2011. júl. 13. 13:22
 6/41 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen férfi aki nem tud elszakadni anyucitól,mert férlenevelték,vegyel el az anyját,mindenki jobban járna.Nem lenne ennyi válás.
2011. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

ha szükség lenne arra a pluszpénzre, amit kint megkapnátok, én választás elé állítanám a párom.

persze előbb megpróbálnám rábírni a mamát, hogy jöjjön ő is ki.

de ha nem a pénz az oka, hanem csak mert jobban tetszene ott kint, akkor nem mennék inkább, hagynám, hogy a férjem boldog legyen.

2011. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
20%
Nekemis anyu fontosabb mint a párom csak ő nevelt fel...nahde ha ilyen lehetőség lenne anyu tuti jönne velünk..nemtudom nagyon rossz helyzetbe vagy .Próbálj meg hatni a nagyira ,hogy az unokája miatt nektek muszáj kimenni ,mert mennyivel szebb élete lehetne de ez nem lenne teljes egy apa és egy nagymama nélkül próbálja meg legalább egyszer ha nem tetszik visszajöhet csak egy kicsit kéne kimennie utána szerintem tuti nem akarna visszajönni...
2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

a férj abszolut nem hibás - más is próbálna a saját anyjának megfelelni, vagy kompromisszum, bármi

az anyja az viszont szinte már a szemétség határát súrolja

érzelmileg zsarolja a saját gyerekét, indok csak annyi: önző.


megoldás a férjeddel megbeszélni milyen időközönként jönnétek haza a mamához, ő mennyitől lenne nyugodt - megbeszélni - és pakolni.

2011. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
A mama nem lesz ott örökre, és nektek utána is lesz életetek. Ez a fontosabb, úgyhogy én mennék. Ha meg a férjed nem menne veletek akkor lehet jobb is. Mondjuk én ezt eleve nem értem, hogy mi az hogy fontosabb az anyja, mint pl a saját gyereke, ha már a felesége nem is. Az édesanjánál megy a lelki terror hogy maradjatok, vagy normálisan áll a dologhoz?
2011. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!