Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti milyen gyakran látogatjátok...

Ti milyen gyakran látogatjátok/látogatnátok anyóst, aki egyedül él?

Figyelt kérdés
A Férjem szerint a heti 1 alkalom az semmi. Nekem bőven elég.
2017. márc. 27. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van, bőségesen elég. Párod meg ne legyen mimóza, menjen el egyedül is, ha akar, ne téged erőltessen.
2017. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a közelebbi mamaámat lb kéthetente látogattuk, apukám sokszor ment egyedül is, mert útba esett, a tábolabbit (200 km) havonta.
2017. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez attól függ, hogy milyen az egészségi állapota, szüksége van-e segitségre, stb. Ha minden rendben van vele, akkor szerintem elég a heti egyszeri, de ha a férjednek sok a szabadideje, akkor menjen el akár minden nap hozzá. Már hogyha elég közel lakik. Azt hiszem, hogy anyóskád elfelejtette, hogy a kicsi fia megnősült.
2017. márc. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a gyereke látogassa, ne a menye/veje.
2017. márc. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez a dolog nagyban függ a földrajzi távolságtól. Nekem anyukám él egyedül,hosszú évek óta (szüleim elválltak )Mi Budapesten éltünk ,anyu Borsod megyében ,átlag 2 havonta találkoztunk ,vagy mi mentünk ,vagy ő jött ..jelenleg is ugyanez a helyzet ,annyi különbséggel ,hogy külföldre költöztünk 9 hónapja ...innen 3,5

havonta találkozunk kb . Egyébként visszatérve rátok ,a heti egy alkalom bőven jó ...annó nagymamámat gyerekkoromban mi is heti egy alkalommal látogattuk ,vasárnap .

2017. márc. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Attol fugg, milyen a kapcsolat.

Ha jo valakivel a kapcsolatod es szereted, nem statisztika meg matek alapjan talalkoztok, hogy legjobb baratno heti 1, kozepes barat havi 2, stb....

Ha ferjed szereti nagyon, ES nem lakik messze a Mama, mehetne felolem akar heti 2-3 alkalommal is, de ha CSAK gyermeki kitelessegbol neha ranez de nincs jo kapcsolat, akkor heti 1 eleg, en oedig csak parhetente tartanek vele.

Tehat szerepet jatszik a tavolsag es az egeszsegi allapot is, mert ha egeszsegugyileg rendben, es nem is nagy a szeretet, akkor akar a heti 2 is okes lenne.


Tehat ez tobbtenyezos dolog.

2017. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerencsére messze költözött, igy havonta egyszer.

Míg itt lakott a közelben a férjem ment hozzá hetente többször, de abból gyakori összezörrenés volt köztünk, mert állandóan pénzt kért anyós, meg állandóan azt akarta hogy aludjon ott a férjem.

2017. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Közel lakik, egyedül él, egészséges, aktív korú... havonta 1-szer megy a férjem és akkor sokat mondtam. Heti 1 telefon. Ő jöhet(ne) gyakrabban, de nem kíváncsi az unokájára.
2017. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Mi heti egy alkalommal megyünk,hétvégente.

Nálunk már van gyerek is,2 éves.

A párom eleinte szerette volna sűrűbben, de én nem akartam (okkal), igy maradtunk a heti egy alkalomban.

A párom naponta látogatja,munkából egyenesen megy oda max fél órára,aztán haza.

Hetente elviszi bevásárolni is,hiszen egyedül él és már kicsit beteges is.


Bőven elég a heti egy alkalom nálatok is.

A férjed meg nyugodtan menjen,ha kevesli ,de te nem vagy köteles.

2017. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Hetente 1x, péntek délután.
2017. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!