Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miert viselkedik...

Szerintetek miert viselkedik igy anyosom ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
A ferjem volt elettarsa oda koltozott anyosom melle a szomszedba miast mi el koltoztunk abbol a hazbol mivel elosszor mi laktunk ott abba a hazba anyosom valamiert nagyon a partjara allt annak a nonek akivel a parom elt elozoleg .elozoleg mi laktunk ott abban a hazban ahol most ez a no csak nekem nem tetszett anyosom viselkedese szerintem jogosan mivel volt kulcsa ahhoz a hazhoz amibe laktunk es volt hogy csak szo nelkul kizarta a kapunkat es bejott hozzank.a ferjemnek van ettol a notol egy gyereke es van nekunk is egy kozos gyerekunk anyosom a fiamat nem is ismeri a parom elso gyereket az az a lany unokajaval van csak elszalva.amikor el koltoztunk onnan felpukkadt rank valamiert foleg ram mi es olyanokat mondott a ferjemnek hogy en altam a ferjem es a volt elettarsa koze az miatt ment tonkre a kapcsolatuk pedig ez nem igaz.meg anyosom az elejebe le mondta a parom volt elettarsat most meg hirtelen a partjara allt mikor el koltoztunk onnan.
2017. márc. 28. 16:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A helyesirasert bocsi csak nincs a mobilomba ekezet.
2017. márc. 28. 16:24
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem, hogy ha valaki mobilról ír az törvényszerű, hogy sem helyes nem tud írni, és borzalmasan rosszul fogalmaz. Így számomra teljesen érthetetlen amit írtál, és csak egy valami jutott az eszembe.

Ennyi ésszel gyereket is lehet szülni???

2017. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagybetű, vessző, pont - ezek mind vannak a mobilon. Nem lehet megerteni, mit hablatyolsz
2017. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor fuss neki még egyszer. Az érthetetlenségen sajnos nem segít az sem, ha tele van ékezettel.
2017. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Én értem😎 tehát egy anyósnak annyira mindegy hogy a fiának ki a menye utálni fogja az előzővel azért kokettál hogy téged bosszantson. Anyóska egy primitív asszony mit foglalkozol vele?? Miért bánt ez téged? Örülj neki hogy nincs kapcsolatod egy ilyen nővel. Nekem mamám ilyen állandoan jopofiskodni kellet meg járni hozzá közbe meg engem is szapult mrg anyut is meg áskálódott aztán hálaistennek egyszer ugy összeveszett anyuval is meg velem is hogy nem tartjuj a kapcsolatot de én meg nyugodtam hogy egy ilyen ember nem része az életemnek. Örülj te is neki azt csókolom.
2017. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk attól mert nincs ékezet, még fogalmazhatnál rendesen mert ez így elég érthetetlen. Ezt az unokás részt se értem, hogy most mi van. Szülés helyett inkább menj vissza az iskolába.
2017. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én is telefonról pötyögök, szóval arról, hogy nem tudsz írni, nem a mobilod tehet.

Kicsit nehezen tudom kibogarászni a mondandódat, úgyhogy csak annyit fűzök hozzá, hogy bármit kavar az anyósod, szard le magasan és folyékonyan.

2017. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Bármilyen nő van anyós pici fia mellett, (ki is adott kulcsot anyucinak, hogy ki-be mászkáljon nálatok?) az mindig rossz lesz. Akár te vagy akár más. A régi nő csak azért kell neki, hogy legyen kivel utálnia téged. Kérdés, a párod és te hogy kezelitek a helyzetet.
2017. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt hittem, csak én leszek az egyetlen, aki nem érti, de megnyugodtam. Én sem értem, vessző, pont még egy alap telefonon is van... Mi az, hogy felpukkadt ránk? anyósom az elejébe le mondta a párom volt élettársát??

Azert ekezetek nelkul is lehet ertelmesen fogalmazni szerintem, mindezt ugy, hogy aki olvassa, az is tisztan ertsen mindent.

2017. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Fordítok:

"A férjem volt élettársa odaköltözött az anyósom mellé a szomszédba, mert mi elköltöztünk abból a házból (először mi laktunk ott). Az anyósom valamiért nagyon a pártjára állt annak a nőnek, akivel a párom élt előzőleg.

Előtte mi laktunk abban a házban, ahol most ez a nő, csak nekem nem tetszett anyósom viselkedése. Szerintem jogosan: mivel volt kulcsa a házunkhoz, volt, hogy szó nélkül kinyitotta a kaput és bejött.

A férjemnek van ettől a nőtől egy gyereke, és nekünk is van egy közös gyerekünk. Anyósom a fiamat nem is ismeri, a párom első gyerekétől, azaz az ő lányunokájától van csak elszállva. Amikor elköltöztünk onnan, megharagudott ránk valamiért, főleg rám, és olyanokat mondott a férjemnek, hogy én álltam a férjem és a volt élettársa közé, emiatt ment tönkre a kapcsolatunk. Pedig ez nem igaz. Meg anyósom eleinte leszólta azt a nőt, most meg hirtelen a pártjára állt, mikor elköltöztünk onnan."


Kérdező! Az a nő az unokája anyja, ha jóban akarnak lenni, az ő dolguk. Ha ti nem tartjátok a kapcsolatot vele egyáltalán, sőt, haraggal jöttetek el, akkor nem sok mindent róhatsz fel.

Három lépés távolság, és kész.

2017. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!