Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így barátom? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 3-éve vagyunk együtt.Ő 28 éves én 21 éves vagyok.Már tervezzük az össze költözést de úgy látom nem veszi elég komolyan.Mióta új munka helyett váltott nagyon sokat iszik.Persze letagadja de látom rajta mert már régóta ismerem meg nem egy alkoholos üveg találtam nála.Jelenleg egy nagyon régi rossz kis házban él ami szinte össze akar dőlni és annak az alsó épületében lakik ami nem is az övé hanem az apja nevén van.Ami el akar adni az apja mert látta a fián hogy 2-évig nem csinálta és szerintem bele unt.Nem nézem le a barátom de kicsit égő hogy mindig egy rossz kis házba vezet el.Albérletet meg nem talál állítólag.Úgy érzem nem vesz komolyan.
2015. jún. 18. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért gondolom 3 évnyi párkapcsolat után csak le tudtok ülni beszélgetni, nem? Ha mentálisan nincs is 28 éves, akkor is lehetne vele értelmesen kommunikálni szerintem, próbáld meg! Legyél határozott, mondd el neki őszintén, mi a gondod és miért érzed így, mik az erre utaló jelek, és állítsd válaszút elé! Vagy megváltozik, és bebizonyítja, hogy számítasz neki, és komolyan gondolja a kapcsolatotokat, tesz azért, hogy közös jövőtök legyen, vagy keresel olyat, akivel ez megvalósulhat.
2015. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!