Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsot adnátok abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adnátok abban a helyzetben, ha egy férfi így viselkedik a párjával? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy nő mikor érezheti úgy, hogy a férfi magatartása rá nézve romboló? Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 39, én pedig 23 éves vagyok. Már 3 hónapja jártunk, amikor kiderült róla, hogy viszonylag komoly alkoholproblémái vannak. Úgy döntöttem segítek neki kilábalni ebből, mert egy igazán odaadó és jólelkű ember, és nem mellesleg nagyon megszerettem addigra. Több hónapnyi küszködés árán jutottunk el odáig, hogy 2 hónapja egyáltalán nem iszik. Nos, azonban úgy érzem, a női önbecsülésemet ássa alá ilyesféle kijelentéseivel: "Olyan nővel álmodtam, ha a férfiaknak nem lenne lelke, megcsalnák vele, ez meg az micsoda nő, ő forgolódik más nők után, sose kéne neki jó nő, mert az mindenkinek kell" - és hasonlók. A jelenlétemben is leplezetlenül megfigyel minden felbukkanó nőt, tényleg szinte kivétel nélkül fürkészi őket. Felhoztam neki, hogy ezek nekem bántóak tudnak lenni, de ő állítása szerint ezt nem érezte át. Rákérdeztem, számára konkrétan milyen a szép nő, erre a válasza: Ha majd lát egyet, akkor mutatni fogja nekem. Efféle válasz helyénvaló lenne egy olyan férfitől, aki valóban szereti a választottját? Az előző barátom velem egykorú volt, az együtt töltött másfél év alatt sohasem tett hasonló dolgokat. Évek óta heti három-négy alkalommal edzek, tudatosan étkezem, tehát nem hanyagolom el magam. Ő ezzel szemben túlsúlyos, nem végez testmozgást, mégsem éreztettem vele soha, semmilyen módon, hogy nem elég nekem. Sőt, inkább igyekeztem boldoggá tenni, támogatni. Ez a viselkedés normális lenne egy férfitől, vagy túl sokat néztem el neki, ezáltal megalázva saját magam? Úgy érzem, nem becsül meg, mint nőt, mint társat.
2016. febr. 27. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nesze neked idősebb pasi. Nem, ezt nem kell hagyni. Én is hasonlóképp jártam. Eddig tartott a türelmem. Nem kezelt nőként.
2016. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

A párod egy alkoholista semmirekellő, aki csak rádtelepszik. Odaadod neki a fiatalságodat, ő ezt kihasználja, gusztustalan. Még ha csak annyira lenne szó, hogy ivott, de mellette szeretett téged, és emiatt képes volt letenni, akkor egy szavam sem lenne, de azokból, amiket leírtál, igen megaláz, és te ezt hagyod.


25 N

2016. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

amikor azt mondta h ha majd lát egyet szól neked... akkor abban a pillanatban fordítottam volna neki hátat és másnap már nem látott volna többé...

Az ilyen nem h pofátlan és kretén, de egy ótvar bunkó paraszt.. mondom ezt férfiként...

Poénnak sem megy el bárki bármit akar belehaluzni a sztoriba...

Ez mélyen sértő, szerintem a a lelket bántani rosszabb mintha fizikailag bántanak valakit...

24/F

2016. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
3- teljesen igazad van.
2016. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:
100%

ő sose lesz tiszta....csak szünetelteti az ivást

el fogja megint kezdeni..ha nem 1 hónap múlva akkor kettő


amúgy meg egy érzés nélküli kretén


gondold át alaposan milyen lenne mellette az életed,milyen jövő vár

és milyen apa lenne


aztán csomagolj és lépj le

2016. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze ahhoz, hogy egyidősek vagytok-e vagy sem... csak szimplán egy vérbeli tapló a "párod", és letelt a kötelező rózsaszínködös idő, ami után ezt Te is meglátod.

Ráadásul szerintem az a tipikus fajta: ő puhos, de a nő legyen tiptop, csorgatja a nyálát a jónőkre, pluszpont, hogy végtelenül tapló módon a jelenlétedben teszi ezt. Fogadok, hogy otthon te mosol-főzöl-takarítasz munka/suli mellett, amíg ő holtfáradtan döglik a kanapén, "mer' az női munka"...

Ha ez a helyzet, akkor sajnálom, de nincs megoldás... egy ilyen "férfit" senki nem tud megváltoztatni, és még egyedül, magányosan, a halálos ágyán se jön rá, hogy mit rontott el (bocsánat, fel se merül benne, hogy esetleg ő rontott el valamit).

2016. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt éppen ma kérdeztem tőle, hogy milyen neki a szép nő éppen emiatt a viselkedése miatt. Az eltelt egy év alatt emiatt már többször ott akartam hagyni, de mindig megsajnáltam. Annyira nem tudom hova tenni ezeket a kijelentéseit, pedig ettől eltekintve nagyon odaadó velem. De ezzel párhuzamban nagyon lerombolt, egy idő után úgy éreztem, minden létező nő csak jobb lehet nálam, nem mertem más férfiak közeledését sem elfogadni.
2016. febr. 27. 21:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

épp ez a lelki terror eredménye elhiteti h szart sem érsz és neked ettől jobb nem lehet...

Te meg szépen megkajálod ezt és igen jól halad a kis játékával...

Így magához láncol mert ha otthagyod akkor az van a fejedben h nem lesz helyette más....

2016. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy a rózsaszín köd annyira elvakított, elnyomott az ő viselkedése, mostanában kezdek ráébredni, hogy ez a kapcsolat egy rémálom volt inkább, nem is tudom, hogy ragadtam ebbe bele. Otthon lakom a mamámmal, és anyukámmal, harmadéves egyetemista vagyok, mellette diákmunkázom is. Neki alkalmi munkái vannak, most akar a BKV-hoz buszsofőrnek menni, de nagyon lassan halad vele. A ti válaszaitok is megerősítenek abban, hogy nagyon buta voltam, hogy nem léptem ki ebből még. A saját barátaimnak, és itthon sem mertem igazán beszélni erről, magamban őrlődtem ezen.
2016. febr. 27. 21:59
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Azonnal hagyd ott ezt az igénytelen alkoholista barmot, jobbat érdemelsz. Inkább fejleszd az önbecsülésedet!!!
2016. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!