Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos a felháborodása anyósnak...

Jogos a felháborodása anyósnak elszidni engem vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretett volna unokat, hat ossze is jott anyosomeknal laktunk kb.4honapot majd hazakoltoztunk megszultem bejott hozzam meg itthon 1x meglatogatott azota elvarja sőt valamikor veszekedèsbe torkollik hogy ha en em megyek hozzajuk(mert a paromnak is van beleszolasa) a parom vigye el a kicsit,mert o nem jon ide!(10km,szopis baba)
2017. ápr. 6. 07:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Anyósod vagy csak a párod anyja? De nem világos, hogy miért szid téged a mama? Valamilyen oka van, amiért nem akar hozzátok menni! Erről nem írsz semmit.
2017. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem értem a kérdést?
2017. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Szemtol szembe nem mondja h baja lenne velem...
2017. ápr. 6. 07:54
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Pedig sajnos baja van veled. Ha nem lenne ott lenne mikor csak ideje engedi.
2017. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Csak történt valami, amikor ott volt!

Ez így értelmetlen.

2017. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%

Elég önzö az anyósod, ha elvárja h egy szoptatós babát hordozzanak utána.

" akart unokat" csak nem biztos h komolyan gondolta, h tegyen is érte, nem akar többet tenni , nem bir, nem tud.

Ezert csak úgy vállalj masodikat h tudd h magadnak vallalod ( minden nö amúgy )

2017. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

"majd hazakoltoztunk megszultem bejott hozzam meg itthon 1x meglatogatott azota elvarja"


1.- Ő már 2-szer eljött hozzátok - miért is probléma, hogy TI elmenjetek? Szoptatós baba és....? Talán nála nem tudod megszoptatni? Nekem szoptatós babával hivatali ügyeket kellett intézni - nem hogy nem tudok más lakásába átmenni...

2.- "itthon 1x meglatogatott azota elvarja" - ott valami történhetett, ami miatt nem akar jönni...


Arról nem beszélve, hogy ha akkor jó volt a párod anyukája, amikor 4 hónapig nála laktatok, akkor most miért nem vagy hajlandó átmenni? Nem értem...

2017. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Én se hurcolom minden egyes alkalommal a babát anyósomhoz mikor ö kivánja látni. Ne foglalkozz vele vagy elégedjen meg annyival amennyiszer te is mész vagy menjen ö. Azért nem mindegy hogy csak felkapja a kabátot és megy vagy neked mennyi idö összekészülni a gyerekkel.
2017. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Hazaköltöztetek? Mármint a szüleidhez? Én megértem, ha nem akar odajárni az anyós. Miért gond hozzájuk menni?
2017. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Mi köze van ennek ahhoz, hogy szopis baba? Ha másfél éves koráig szopik, akkor másfél évig sehova sem fogtok elmenni? Ki se teszed a lábad a lakásból?

Én megértem, ha anyós ezért kiakad. Elég fura felfogásod van.

2017. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!