Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti erre mit mondtatok volna?

Ti erre mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés

Párom bemutatott a szüleinek. Beszélgetni kezdtünk, aztán kérdezősködtek. Anyukája megkérdezte az én anyukám mit csinál, mivel foglalkozik? Mondtam neki most rokkant nyugdíjas. Beteg, gyógyszereket szed. Illetve azt is mondtam, régen sokat dolgozott, amiatt műtötték gerincsérvről is. Erre párom anyukája rávágta hogy biztos nem akart dolgozni, azért nyugdíjas már.

Erre mindenki csendben maradt. Én hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Kissé flegmán mondtam.

Azt nem is mondtam neki, hogy anyukám 16 éves kora óta dolgozott, felnevelt két gyereket betegen, nem tartotta el senki.

Nagyon rosszul esett nekem, nem értem miért mondta ezt. Párom némán ült mellettem.


2017. ápr. 8. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Párod minden egyéb beszólást ugyanígy fog kezelni a jövöben. Ha gyerek lesz es muter beleszol mindenbe, nem fog ellenkezni. Te meg téped a hajad majd. Az ilyen kis csicska anyucipicifia tipusokat ott kell hagyni minel elobb.
2017. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

1) Gratulàlok a pàrodhoz....Nekem lehet màr nem lenne az.


2) Ezt mondtam volna: "Igen, anyàm egy lusta dög és én is örököltem ezt, remélem a pàromnak jó sok pénze van, mert innentōl õ tart el!" Mindezt fapofàval és felàllok és kimegyek.

2017. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
A barátodnak kellett volna megvédenie téged/leállítani anyut. Valószínűleg a jövőben is úgy fog lapítani az ilyen beszólásokat hallva, mint szar a fűben. Menekülj...
2017. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Az első válaszolónak igaza van. Nekem is volt ilyen párom. Sosem állt ki mellettem az anyjával szemben. Nagyon el tudja rontani az ember életét egy ilyen anya- fia páros.
2017. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Én szépen elmondtam volna neki, hogy az anyám 16 éves kora óta dolgozott, felnevelt 2 gyereket egyedül stb. Aztán te is kérdezősködhetsz ilyen stílusban. 1. kedves anyuka megilletődik egy kicsit és csöndben marad

2. kiakad és vitatkozni kezd veled-itt ha a párom nem védene meg, akkor ennyi volt

2017. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Én azért védeném a fiút. Mindenkinek megvan a keresztje, neki az anyja az. Semmi értelme családi vitának. Mond meg neki h te nem nagyon akarsz az anyjával kapcsolatot tartani. Ha ezt elfogadja akkor nem lesz gond.

Bár az is igaz, ebből igazi nagy család nem lesz.

2017. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Rendreutasítottam volna. Ne ítélkezzen valakiről akiről SEMMIT sem tud. Amúgy meg: mindenki magából indul ki, jó eséllyel az anyósjelölt is.
2017. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%
Nem is értem a válaszokat, itt mindenki teljesen el van tévedve, áruld már el légyszíves mi köze a párodnak a saját anyukádhoz. Valószínű nem is tudja mi a helyzet vele, mit tudott volna rá mondani? Te viszont konkrétan tisztában vagy mindennel, te könnyedén tudtál volna válaszolni, vagy tisztázni a helyzetet. Ha ilyen helyzetbe is a párod segítségére lett volna szükséged akkor komoly gondok vannak nálad.
2017. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8-as! Jártunk korábban anyukámnál, tudja milyen helyzetben van. Ha egészséges lenne, akkor se illene az anyukájának ilyet mondania rá.
2017. ápr. 8. 15:24
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

"Ha ilyen helyzetbe is a párod segítségére lett volna szükséged akkor komoly gondok vannak nálad."

Azzal a férfival vannak gondok aki síri csöndben végignézi az ilyet...

2017. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!