Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves melegek/leszbikusok/bis...

Kedves melegek/leszbikusok/biszexek! Mikor mondtátok el a szüleiteknek, hogy mások vagytok, hogy reagáltak erre?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Csak nem az vagy? Félsz bevallani?
2016. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még várat magára a dolog.


22 vagyok.

2016. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én biszexuális vagyok, de soha nem beszéltem erről a szüleimmel. Barátnőm csak egyszer volt, nem volt annyira komoly a dolog, hogy bemutassam otthon. Jelenleg egy férfival vagyok kapcsolatban, őt ismerik a szüleim. Majd ha komoly kapcsolatom lesz egy nővel, akkor természetesen bemutatom a szüleimnek. Biztosan nem fognak jól reagálni a dologra, főleg apám, aki rettentően homofób. Annyira viszont nem érdekel, hogy mit szólnak hozzá, felnőtt nő vagyok, semmi közük hozzá, hogy kivel bújok ágyba.

Azt javaslom, hogyha még kamasz vagy és a szüleidre vagy utalva, ne beszélj erről nekik. Sajnos sok szülő nem tudja elfogadni ezt a dolgot, és megkeseríthetik az életedet, amíg náluk laksz. Majd ha független leszel és megtalálod a nagy őt, ráérsz erről beszélni.

22/N

2016. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Van lányom is fiam is.Kicsik még de biztos vagyok benne,hogy hamarabb tudnám mint ő maguk.
2016. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Amikor komolyabb lett a kapcsolatom a barátommal.

Annyi volt kb a reakció hogy 'na végre". Később megbeszéltük,kiderült hogy már rég sejtették rólam,de azt akarták hogy magamtól mondjam el, amikor már készenállok rá

2016. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Közölték velem hogy kiverik belőlem :)

Most nem élek otthon, később csak megenyhülnek...

2016. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 2 hónapra rá, hogy biztos voltam magamban. Anyám azt mondta hogy természetesen elfogadja, de idő kell neki, amíg megemészti. Nevelőapámmal nem beszéltem erről. Apámnak még nem mondtam el nyíltan (bár lehet sejti), mert elég homofób. Apám anyja elfogadta, úgy néz ki. Anyám anyja emiatt olyasvalakinek tart, aki lelkileg félrecsúszott. Többiek (nagynéném, apám barátnője, barátnőm) elfogadták. Azoknak meg nem mondtam el, akikről tudom hogy megkeserítenék az életemet.

17/L/biszex

2016. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyelőre nem mondtam el. Biszex lány vagyok, de eddig nem volt kapcsolatom nővel. Per pillanat komolynak induló kapcsolatom van férfival (ő tudja, hogy bi vagyok), úgyhogy eszükbe se jutna szerintem... anyum véleménye a biszexualitásról, hogy a lányok csak "divatból" csinálják, "figyelemfelkeltésből" és mert "a fiúk szerint szexi", esetleg "kíváncsiságból". Szerintem egy idő után elfogadnák, nem tagadnának ki érte, de azért lenne egy menet, mire tisztázódna minden... szóval úgy döntöttem, hogy otthon elmondom, ha úgy adódik, hogy nővel lesz komolyabb kapcsolatom. Ha nem, akkor minek korbácsoljam fel otthon a kedélyeket?
2017. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!