Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondtátok el szüleiteknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el szüleiteknek, hogy a saját nemetekhez vonzódtok és ők erre hogy reagáltak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"-Anya mit szolnal ha bevallanam, hogy leszbikus vagyok?

-Miert az vagy?

-Azt hiszem.

-Hat azert kicsit kiserletezz meg, fiatal vagy meg ehhez. De barmi lesz en szeretni foglak." (2 eve)

"-Apa el kell mondanom valamit... ohm... szoval... szerintem mar sejted, de... leszbikus vagyok.

-...

-...

-Rendben. Tudod hogy en melletted allok mindig." (1 eve)


Kicsit nehezen nyeltek le eloszor de ugyanugy szeretnek ettol fuggetlenul.

16/L

2016. aug. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondtam el. Nem rájuk tartozik és nem mellesleg szeretem a tetőt a fejem felett. Ennyivel is kevesebb dolgot tudnak kibeszélni a hátam mögött.

Maximum majd ha elköltözöm hisznek amit akarnak. Bár szerintem most us gondolkoznak ezen. Inkább legyen nyílt titok.


16/L

2016. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez amolyan nyílt titok, hogy a saját nememhez is vonzódok. A szüleim elég furcsán állnak a nem heterokhoz. Nevetnek rajtuk, sértésként használják, de azt mondják nem baj, ha az ember meleg/egyéb. Utalgatni szoktam rá, a tesó(i)mnak asszem leesett a tantusz, ők meg gondolom elmondták a szüleimnek. Megkérdeztem az anyám, hogy mit szólna, ha egyikünk meleg lenne. Erre ő azt mondta, nem zavarná, ugyanúgy szeretne, stb. De azt is hozzátette, hogy egy szülő nyilván azt reméli, hogy a gyereke hetero lesz. Úgy érzem, így csalódást okozok neki, pedig nem tettem semmit. Nem mintha ez bármit is befolyásolna, de nagyon nem esett jól, hogy ezt mondta.
2016. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem mertem elmondani,na főleg vidéken faluban. Hát itt inkább nem szabad erről beszélni...
2016. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Apukámnak és a feleségének mondtam csak el eddig a családból.

16 évesen, első komolyabb kapcsolatom 1 hete tartott, és nem bírtam tovább. Sírós hangon megkérdeztem, van-e egy percük beszélni, valahogy így zajlott;

"Van valami, amit el szeretnék mondani, és már egy ideje gondolkozom rajta, de szeretném, ha tudnátok, mert szeretlek titeket..."

"Oké, mi az?"

"Barátnőm van és csak a lányokat szeretem."

"HÁLA ISTENNEK, AZT HITTEM TERHES VAGY."


Rosszabbul is mehetett volna. :D

2016. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!