Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit mondtatok volna erre?

Ti mit mondtatok volna erre?

Figyelt kérdés
Osztálytársam bulizós tipus, 18 éves. En nem vagyok az a bulizós, inkább a barátnommel toltom az idomet es kirandulgatunk egyutt. Testveremet ismerik aki 16 éves, és o mindig a kocsmákba meg a diszkókat járja. Na erre azt mondja az osztálytarsam, hogy a testvérem kisebb mint én, mégis tobbet élt eddig. Nektek mi a véleményetek errol?
2015. aug. 16. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondja, beszukult.:) Mindenkinek mas az erdeklodese, ez igy van jol.
2015. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te vagy az okos és a normális. Az öcséd meg az osztálytársad meg se**fejek, akik azt hiszik attól vagányak, mert kocsma, buli stb. Neked legalább van nőd, és nem az újságra vered minden nap, mint ők. Hogy mit mondj az osztálytársadnak? Küld el az anyjába, és mond neki hogy neked az a tökéletes élet amit te élsz, nem az, amit ő.
2015. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit mondtam volna rá, hogy tartalmas életet nem csak úgy lehet élni, hogy folyamatosan egyik buliból a másikba megyek. Sőt...
2015. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!