Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tönkretesz a családja, mit...

Tönkretesz a családja, mit lehet tenni? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel,4 éve vagyok megkérve,de azóta SE VOLT ESKÜVŐ. Ez nem is lényeges,hanem,hogy az anyja és apja(elvátlak) mindig azt kérdezik,mit dolgozok,hol dolgozok. Kapcsolatunk első 2 évében 21-22 éves voltam nem dolgoztam tanultam,és az volt a bajuk,hogy eltartatom magam. Pedig én diákmunkát csináltam,mellette a közgázra jártam. Én csak kihasználom a fiát,nem szeretem,csak mutatom,mások előtt számtalanszor alázott meg,vőlegényem pedig sose állt ki értem. Azt mondta ő gyenge ember,ha beszél is pár jó szót,abból áll,hogy szépen szép hangnemben beszél az anyjával. Az apja mivel egyedül él,elmentem vendégségbe,de be akart zárni,volt egy vitánk,amit ő generált,én azt mondtam,hogy nem hallgatom tovább,lelépek,mert minek vagyok köteles azt hallgatni,hogy ha dolgoztál volna ekkor és akkor ennyi pénzetek lenne,mennyi mindenünk lenne. Amúgy ez nem igaz,és számukra csak a fizikai munka az első,hiába van diplomám és dolgozok már semmit se érek. Már egy ideje oda se megyek,mert egyik percben minden rendben még egy annyitól is kiakad a kedves mama,hogy megkérdezem hogy vagy...és akkor mindent rámzúdít,miért utál,meg ilyenek.

Ezt vőlegényem hagyja...aztán bátyja is,hogy tönkre teszem-...én ezt nem bírom tovább. Annyira szeretnék esküvőt,mert még normális lánykérésem se volt,de nem merek,mert szülei minden családi összejövetelt tönkretettek,veszekedtek,gázul viselkedtek.

Így nem merek gyereket se szülni,vőlegényem 33 és már szeretne családot,én 26 vagyok. Természetesen van saját lakásunk,minden adott,de én nem bírom már ezt.

Utolsó ,,veszekedésnél" amikor kedves mama szidott 10 percen át (én soha vissza nem szóltam,csak tűrtem éveken át,és újra és újra odamentem hozzá,ő soha nem kért bocsánatot) annyit mondtam neki a 11. percben,hogy nem vagyok köteles megint hallgatni,hogy megaláz,és hagyjon békén. Eleget éreztette velem,hogy nem vagyok családtag,nem csinálhatok semmit nála,mert még egy teregetés is rossz...

Mit tegyek? 6 éve már együtt is élünk,de én ebbe tönkre megyek,hiába a szerelem ha ez van...na meg vőlegényem nagyon határozatlan és ez sírba visz...



2017. ápr. 8. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Mindezek után még esküvőt akarsz?
2017. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

26 éves vagy, tehát 19 voltál mikor a 26 éves pasi összeszedett. Tudta, hogy tapasztalatlan lánykát még jól be lehet idomítani és úgyis tűrni fog, mert nem volt még értelmes kapcsolatban.

Mostmár viszont Te is 26 lettél, felnyílt kicsit a szemed és látod, hogy ez egyáltalán nem jó dinamika. Se vele se a családjával. Nem tudom hány éves korodig akarsz még ezekkel szenvedni, mert változni most megmondom, hogy SOHA nem fognak.


26 vagy, még bőven ilyen problémák nélkül kéne tervezned a jövőd és boldognak lenned valami értelmes pasi mellett aki nem csak arra képes, hogy fülét-farkát behúzza ha anyuci örjöng.


Azért volt eljegyzés, hogy azt hidd, hogy NA ez életem szerelme, de jó! pedig csak egy terelés volt, hogy befogd a szád és ne pattogj. Csúnyán hangzik, de így van.

2017. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Boldogtalan vagyok,ő azt mondja,hogy szeret és változtatni fog,én adok még 1-2 évet,mégiscsak 7 éve vagyunk együtt. Látom,hogy akarja,de nem tudom mi lesz ebből.

Mivel név nélkül megy,így le merem írni a szexuális életünk is 0,nem megy neki 2 éve,és én ezért is szarul érzem magam,hogy miattam van...pedig elmondása szerint ő velem akar élni ha én is akarom.

2017. ápr. 8. 21:08
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

3 dolgot tehetsz, és te döntöd el, hogy melyiket alkalmazod.

1. Soha többé ne mész sem anyósjelölthöz, sem apósjelölthöz, sem a testvérhez. Ha ők mennek, és a saját lakásodban megaláznak, akkor az első mondatnál felállsz, és közlöd velük, hogy 1 percet kapnak, hogy eltávozzanak a lakásodból. Ha nem mennek rendőrt hívsz. Egyszerűen kidobod őket.

2. Továbbra sem csinálsz semmit, tűrsz tovább ahogy eddig éveken át. 2 hetente kiírod ide a gyakorira mint aki segítséget, tanácsot kér, de semmit nem fogsz tenni.

3. Fogod magad, és elhagyod a pasast. Szépen kilépsz az életéből, és új életet kezdesz. Minden közös ingó és ingatlant elfeleztek. Itt annyi lesz, hogy rájössz egy dologban hibáztál: még pedig abban, hogy nem léptél le korábban.

Te döntesz. Én a helyedben a 3-as lehetőséget csinálnám.

2017. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Most olvasd el a kérdésedet úgy, mintha nem rólad szólna, hanem egy idegenről. Mit javasolnál neki?

Ne pazarold el a fiatalságodat, az életedet erre a kapcsolatra. Ebből nem lesz esküvő, család, és jobban is jársz így. Lépj ki belőle. Nem az anyja vagy a családja miatt, hanem a vőlegényeddel való kapcsolatotok miatt, amit már csak a megszokás tart össze, lássuk be. Ha már évek óta szex sincs, akkor ez már nem kapcsolat. Így nem szabad férjhez menni.

2017. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

2 év után,tavaly mentem újra az anyjához,akkor volt az a vita,amikor leléptem,hogy én nem akarom ezt.

7 éve vagyunk együtt,nem csak rossz dolgok voltak köztünk,a csalájával viszont nagyok sok minden rossz,ezért el se mentem a testvére esküvőjére,ahol anyja lejáratta magát,mint mindig mindenhol.

Ő nagyon szeret,és nem játsza meg ezt,tudom,hogy neki én vagyok az élete,csak határozatlan,és ha vita van lesokkolódik,és meg se tud szólalni. A szülei sokat bántották gyerek korában,ezért van ez,gondolom hogy nem áll ki értem,de ő is mondta ezt. Újjabban mondta,hogy jó lenne ha vihetne engem is,erre mama,persze hozzad,de én tudom,hogy egy idő után megint szidna.

Onnét tudom,mert mikor nem vagyok ott (3 fia van) elkezd mindenkit szidni,ennek nem lehet gyereke mert elvetette régen most meg nem jön össze,nekem biztos azért nincs gyerekem mert én is elvetéltem,és nem jön ezért össze,3. eltapsolják a pénzt...és mindhárom nőt szidja,a pasim előtt. Múltkor már mondta neki,hogy semmi köze az anyagihoz köztünk,meg ne szóljon a kapcsolatunkba,ő nem lát bele. A mama azt hiszi,hogy kihasználom a fiát,pedig én akkor is vele voltam amikor kórházba került,ezt utóbb lett elmondva neki,erre megint ki a hibás? Minden miattam van...

Egy barátnő volt a testvérének,akit imádtak,de őt is azért mert mindenen mosolygott,én nem tudnám ezt végigcsinálni...ennyi tüske után nem.

Szeretném megoldani ezt,de ha nem változik semmi,ő sem,akkor én lépek,ezt ő is tudja,de változást kb azóta látok mióta elmondtam neki...azóta mondja az anyjának,hogy ne törődjön velem,mit és hogy dolgozok stb.

2017. ápr. 8. 21:21
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon gyorsan felejtsd el, hogy "7 éve együtt vagyunk, mostmár várhatok még kettőt" baromságot. Épp ez az, hogy 7 év alatt csak ROMLOTT a kapcsolat. Mégis mi a franctól javulna?

Úgy tekints erre, hogy 7 évet szívtál mellette, szex nélkül, bunkó paraszt családjával és a tesze-tosza pasival aki csak kiszúrja a szemed valami eljegyzéssel és annyi. Te meg bedőlsz neki. Ha vele maradsz akkor tényleg olyan buta vagy mint amilyennek gondolt.

2017. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni. Apum is ilyen. 43 éves és a szüleim vitái mindig emiatt vannak. Anyum megtanulta helyretenni a nagyanyámat, de még mindig vannak nézeteltérések.

26 éves vagy, egy életed van és ha adsz a pasinak még 1_2 évet,addigra már te is közel leszel a 30-hoz, ami már nem a húszas éveid közepe. Élj most. Látszik,hogy szereted a pasit és sok mindent megtennél érte,de rá kell jönnöd ,hogy hiába a szerelem ,ha ez a kapcsolat már jobban mérgező a számodra,mint jó. Egy 26 éves embernek nem az anyósjelölttel való vitákkal, impotens nyuszi pasassal,aki anyuci pici fia kell foglalkoznia,hanem barátokkal, karrierépítéssel és azzal ,hogyha idősen visszagondolni ezekre az évekre ,akkor ne az jusson eszedbe,hogy egy ilyen pasi(+családja) mellett vesztegettem el a fiatalságom,hanem éltem.

2017. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne a panaszaradatot folyasd, hagyd ott! Nem erdemel normalis kapcsolatot sem a pasas, sem a kreten csaladja!

Lepj, ez nem lesz jobb, csak rosszabb. Mire varsz?

2017. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Igy nem merek gyereket sem szülni". Mégis, hogy akarnál gyereket és Ő is, ha 2 éve nincs szex? Te csak egy házvezetőnő vagy, Ő pedig anyuci kisfia. Neki ez nagyon is megfelel. Még egy ilyen ostoba nőt nem találna, ezért mondja, hogy veled akar élni.

Használd az eszedet és hagyd ott.

2017. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!