Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mire megy ki...

Szerintetek mire megy ki anyósom-e fajta viselkedése ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A férjemmel amikor megismerkedtünk akkor még persze barátom volt nem férjem akkor ott lakott az anyja mellett szomszédságba.Amikor össze költöztünk a férjemmel akkor anyósomnak is volt kulcsa a házhoz és amikor egyet gondolt akkor kizárta a kapunkat és szó nélkül bejött csak úgy hozzánk és hát ez nekem eléggé kellemetlen volt nem nagyon tetszett. Ebben a házban persze mi lakbérben éltünk csak ő ismerte azt a kitől béreltük a házat de szerintem akkor s e jogos hogy bejárkált csak úgy kedvére hozzánk bejelentkezés nélkül.Igaz ez azért volt mert a férjem adott neki kulcsot még régebben baj esetére hogy legyen nála pótkulcs és ő vígan használta ha kelet ha nem.Akkor a férjem volt élettársát akitől a férjemnek van egy lánya az elejébe lemondta hogy milyen egy nő amikor különmentek a férjemmel.Aztán meg mikor elköltöztünk abból a házból ahol lakbérbe éltünk mellette akkor ő nem sokra rá oda hívta ugyanabba a házba a férjem volt élettársát.Meg amikor a férjemmel kapcsolatban lettünk akkor ő azt találta mondani hogy én álltam közéjük a férjem és az a nő közé aki a férjemmel volt az miatt mentek külön.Pedig ez terméseztessen nem igaz.Meg azóta lett egy közös gyerekünk a férjemmel őt nem is ismeri kb semmibe

veszi nem is ismeri terhességem során se érdeklődött még csak az unokája iránt sem.Amelyik unokájával meg egy városban él az az a párom lányával meg elvan szállva azt viszi mindenhová.Meg nekem amikor megyünk a kislányért mivel most ott lakik a férjem volt élettársa anyósom melett. Csak normális válaszokat várok ha gondoljátok írhattok erről privátban is.És megbeszélhetjük.


2017. ápr. 10. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
"anyósom-e" - szerintem igen.
2017. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem egégszséges dolog kulcsot adni anyosnak, ha jön szól beengeded, ennyi.
2017. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez tiszta zagyvaság! Mi a kérdésed?
2017. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
leittam szebben nem tudom megfogalmazni.
2017. ápr. 10. 09:36
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Elöször is meg kellene tanulnod magyarul írni meg érthetöen fogalmazni, mert a kérdésed se nem értheö, se nem normális módon van írva.


Másodszor azt nem értem - és ahogy látom mások sem, hogy egyáltalán MIT AKARSZ kérdezni?


A helyedben sürgöesn elkezdenék tanulni, hogy értelmes ember legyél és ne ilyen elriasztó példa legyen a gyereked elött, mint te.

2017. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem simán utál téged az anyósod. Ennyi. Valószínű a férjed volt élettársát sem kedveli, csak eszközként használja őt is arra, hogy téged idegesítsen.

Hagyd a fenébe, éljetek boldogan nélküle.

2017. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom hogy nem tudtam szebben megfogalmazni.De kérlek ne te döntsd el helyettem hogy mit kellene csinálnom...
2017. ápr. 10. 10:08
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell, hogy szeressen, csak tartsa tiszteletben a fia választását. És ezt a párodnak kell kiharcolnia, nem neked. tegye világossá az anyja számára, hogy téged szeret, téged választott társául, és nem áll jogában senkinek bántania téged.
2017. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

A fejlődés látható, ez a kérdésed már érthetőbb, mint a másik. De mit jelent az, hogy lemondta? Mármint, hogy anyósod lemondta milyen egy nő? Hogy lehet ezt lemondani? lemondani egy időpontot lehet, pl a fodrászhoz, vagy orvoshoz, meg ilyenekhez.


Amúgy meg tojd le anyósod viselkedését, ha nem tetszik. Azt nem tudom ugyan, hogy van-e még kulcsa a lakásotokhoz, ha van zárcsere, ha nincs ne adjatok, és kész.

2017. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Unom már a kérdésed.

Havonta minimum 2x látom az oldalon.

Tedd túl magad rajta vagy menj orvoshoz ne itt irogasd le mindig.

2017. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!