Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyátok van? Hogy...

Milyen kutyátok van? Hogy hívják? Milyen a viselkedése?

Figyelt kérdés
Nekem 2 szuka argentin dogom van, imádom őket. És neketek?

2014. júl. 21. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy újfoundlandi :) De hamarosan jön a párja is :)
2014. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éves cane corso. Aramis. Nagyon nyugodt. Most már. :) Egy őrült játékos fazon, aki nagyon szereti az embereket és mindenfajta állatot. A gyerekeket imádja. Nagy labdás.


4 hónapos amstaff. Dexter. Egy hiperaktív, nagyon domináns egyed. Nem egyszerű :) Egyébként meg egy tünemény, természetesen. Ő a kajáért tesz meg bármit, a labda sajnos (még) nem érdekli.

2014. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

12 hetes fekete kan Labrador Retriever. Negronak hívják :) Nagyon okos kutya, kevesebb, mint egy hét alatt szobatiszta lett, és az alapparancsokat mind tudja és hallgat rám maximálisan. A trükköket is nagyon könnyen megtanulja, folyamatosan tanítom újabbakra. :) 8,5 hetes kora óta van nálam, de már azelőtt imádtam, mielőtt megszületett. Annyira vágytam rá, hogy hihetetlen, hosszú évek óta és most végre itt van velem!

Pár napja készült képek, itt 11 hetes volt:

[link]

[link]

Ezeken a képeken pedig 10 hetes:

[link]

[link]

Még nem alakult ki nagyon tipikus viselkedés, de nem szereti ha telefonnal fotózom, egyből ugatni kezd. Viszont a fényképezőgéppel semmi baja, sőt még pózol is. :D Valamint mindig kiszedi a táljából a vizet a lábával, de Labiknál ez természetes. Azt sem szereti ha fröcskölöm rá a vizet (locsolom slaggal vagy zuhannyal fürdésnél), de magát a vizet természetesen imádja.

2014. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Újfundlandit igazából még élőbe nem láttam, de szeretnék.

2.Cane Corso?! Imádom őket, egyik ismerősömnek egy igazi buldózere van, mindenkit felhajít.


Amstaff, szépek és nagyon okosak.


3. Labii Imádom őket, gyönyörüséges negro.

2014. júl. 21. 16:52
 5/7 KGabi0000 ***** válasza:

Tacskó keverék,Pamacs a neve,tudom,hogy nem illik neki,de még kicsi voltam,amikor a Pamacs a bátor kiskutya volt a kedvenc mesém és innen jött a név.7 éve talált meg minket,szó szerint,mert bejött a kertünkbe,amikor játszottunk,azóta a családtagunk.Az előélete elég kemény lehetett,mert ivartalanításnál egy puskagolyót találtak benne.Imád labdázni és játszani,nagyon ragaszkodik hozzám,mert fél,hogy én is elhagyom.Idegenekkel is nagyon barátságos,de annyira,hogy simán eljátszik velük.Az üvöltöző,részeg emberektől fél,biztos bántották,ha puskadörrenést hall teljesen megrémül és menekül,ami alá tud.Nem szereti a ráugrálós kölyköket,ilyen szempontból nem túl játékos.Más kutyákkal mostmár elég jól kijön,de még néhánnyal agresszívan viselkedik,viszont eleinte még minden kutyával ellenséges volt.Gondolom az utcán nem voltak túl szelídek a kóbor kutyák.Imádja a nyuszijait,mindig figyel rájuk és őrzi őket.9 éves létére elég hiperaktív,a labdázással soha nem tud leállni.Nagyon intelligens,okos kutya,nagyon könnyen tanul.Igazán szeretetreméltó.Nem bántja a macskákat,sőt még ő maga is felnevelt egyet,ivartalanított kan létére.

[link]

[link]

2014. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egy (ordas) németjuhász kan kutyám van, most októberbe lesz 8 éves :) egy örök gyerek, imád játszani, de egyébként nagyon szófogadó kutyus :) csak hát a többi kan kutyával nem jön ki, de a gyerekeket imádja.:)
2014. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy Bichon Frise aki már 12 éves. Szofinak hívják.

Viselkedése nyugodt,időnként pörgős.Imádja a hasát,egy kis kajáért bármire hajlandó :)

2014. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!