Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők! Tiszteletlennek...

Szülők! Tiszteletlennek tartjátok ha a lányotok barátja nem visz ajándékot (pl. : virág, ital stb. )?

Figyelt kérdés
Mi erről a véleményetek?
2017. ápr. 30. 21:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

Utolso, de edes :)))


Illik. Ez nem "szerintem" meg "szerintem nem" kerdese, az ilenszabaly ugyanaz mindig csak max sokan nem tartjak be.

Nekem fiam van (es utban egy lanyom :)) de a fiamnak biztos tanacsolom majd, hogy vigyen.

Ha a lanyom baratja nem hoz majd, nem fogok osszetorni, vagy lenezni a fiut, hiszen aztal is tisztaban vagyok (ahogy itt is bizonysagot kaptam rola a valaszok nagy reszebol) hogy sok szulot sem erdekli az illem, nem a gyerek a hibas.

2017. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%
*illemszabaly
2017. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

Gesztus, ja két nap.mulva elrohad az a virág, hagyjuk már.

Bánjon normálisan a gyerekemmel, ennyi böven elég nekem.

2017. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erovel utolso, anyak napjara sem kell virag, szulinapra sem, soha semmikor, ugyis elszarad....hagyjuk mar.
2017. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartom annak. Első alkalommal, vagy jeles eseményre oké, de különben nem. Kedveskedjen inkább a lányomnak, mint nekünk.
2017. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 1. 19:11
 17/30 anonim ***** válasza:
71%
Első találkozáskor illene, de nem dőlnék a kardomba, ha nem hozna, abban az esetben, ha amúgy tisztelettudó lenne... sokan nem ismerik ezt az illemszabályt, és arról nem feltétlen ő tehet főleg ha ilyen 16-17 éves fiúkról beszélünk, ha a szülei nem tanították meg neki. Születésnapra, névnapra, nőnapra viszont, ha ott jár és nem hoz, az már illetlenség.
2017. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%
Azért kíváncsi lennék, hány olyan bemutatkozás történt az itt írogatóknál, ami előre megbeszélve, az illemszabályok által előírt vizitidőben történt, a szülők és az eladó leány megfelelően felöltözve várták a fiatalembert a többi látogatóval egyetemben, majd a szokott kulturált társalgást folytatták, amit a leány, ill. a fiatal hölgyvendégek időnként zongorázással fűszereztek.:D
2017. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%
Karácsonykor, névnapkor, születésnapkor, nőnapkor és anyák napján illik vinni, ha együtt élnek. De egy képeslap vagy a szóbeli köszöntés is ugyanazt jelenti. A gesztus számít, nem az ajándék.
2017. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
34%

"a szülők és az eladó leány "


Kedves 71 %-os!


Én nem "eladó" leány vagyok, csupán barátnője, kedvese voltam egyik-másik barátomnak, kedvesemnek.


MINDEGYIK, azaz ismétlem a szót, hogy mindegyik, az összes MAGUKTÓL, a bemutatkozás alkalmával hozott édesanyámnak vagy desszertet, vagy egy csokor virágot, vagy a kettőt együtt.


Úgy látszik jó neveltetést kaptam, és sikerült "jól" beválasztanom a fiúk, férfiak terén is...


Úgyhogy ez neked akármennyire is vicces, és idegen, meg kuncorászásra ad okot, vannak még csodák..

2017. máj. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!