Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek feltekeny volt?...

Szerintetek feltekeny volt? Vagy mi volt ez a kitores?

Figyelt kérdés

A parom csaladjanal lakom, jo a kapcsolatom mindenkivel.

Sajnos nem allunk most jol anyagilag es probalunk sporolni, nem nagy labon elni pl az etelekben is. A parom nagyon hus rajongo, viszont vannak etelek amiket nem igazan eszik meg mostanaban. Mar 3napja majonezeskrumplit evett, mert tegnap n foztunk mert maradt, es meg ma is volt, parom anyikaja nem akart fozni de en mondtak hogy mar kene valamit, igx kitalalta hogy legyen rizseshus csirkebol. A parom irta hogy ugy enne mar valami meleget, irtam hogy mit foz anyukaja es jott a valasz hogy az neki nem kell stb. Igy kitalaltam valamot gyorsan. Amikor meglatta anyuka hogy paromnak csinalom teljesen kiakadt. Elkezdett kiabalni hogy o csak mosni, talaritani stb jo meg egy nal 3x fozni. Ez most mi volt? Feltekenyseg hogy inkabb az kell a paromnak amit en csinalok, vagy egyszerien csak tenyleg az hogy az o foztjet nem akarja megenni? Az igazsag az, hogy a parom mindig is anyuci fiacskaja volt, de kezd levallni rola a hatasomra. Talan ez is kozre jatszik? Egyebkent tenyleg nincs gond koztunk, de most o is ugy latom haragszik, meg a parommal is osszevesztem mert irtam neki hogy mi tortent, de addigra mar elo volt keszitve az etel csak oda kellett volna rakni, es benyogta hogy inkabb ne fozzek.. en meg persze merges lettem, hisz a hus ki lett engedve, a zoldseg is, es persze mar azert sem fozok.

De megis more veljem ezt a kitorest?



2015. okt. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

"parom mindig is anyuci fiacskaja volt, de kezd levallni rola a hatasomra."

Leválni?! Még te is "odanőttél" a nyakukra! A szöveged többi részét nem értem, mindenesetre az biztos, hogy nincs rád miért féltékenynek lenni...

2015. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyósodnak... Ha másra jó akkor főztjét is egyétek meg...főleg ha spóroltok mit válogat a párod örüljön hogy 3 nap után mást ehet.Ma rizses hús holnap meg főztél volna te...a húst tedd be a hűtőbe nem baj h kienged az nem romlik meg holnapra ha kirakod egy tálba a zacskóból.Meg kellett volna beszélned az anyóssal is mielőtt neki állsz.Így csak kivan dobva a kaja meg napokig ugyan azt eszitek ennek semmi értelme ha ennyit főztök előre.
2015. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység? Ugyan már! Egyszerűen felbosszantotta, hogy ő gondoskodik rólatok, főz, te meg fogod magad és szó nélkül mást készítesz. Akár úgy is gondolhatja, hogy nem akarjátok megenni a főztjét. Esetleg a pároddal is egyeztethetnétek, hogy mit akar enni és akkor az anyukája biztosan azt készíti. Ez a viselkedés valóban nem eshetett jól a párod anyukájának. Persze te is elmondhattad volna, hogy ne fáradjon, mert majd te főzöl. Szóval, beszélgessetek egymással és akkor nem kerültök ilyen kellemetlen helyzetbe!
2015. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

"Feltekenyseg hogy inkabb az kell a paromnak amit en csinalok, vagy egyszerien csak tenyleg az hogy az o foztjet nem akarja megenni?"


Ne gondold ezt hogy a párod jobban oda van a te foztodert. csak epp abba "rizseshusba"egyeztetek meg azert ette volna szívesebben azt es mondjuk nem a "majonézes krumplit"


Ha mondjuk te fozzod azt es anyós rizses hust akkor valoszinu a tiedet nem ette volna meg!

Csak a párod jobban tuf teged manipulálni mint anyukáját hogy mit egyen stb....


Es anyósodnak igaza volt van!!

Habi te gyorsan a párod kedvencet fozzod hogy had lassa anyós a tied jobban fogy!


Miert nem költöztök el es akkor minden nap azt esztek amit akartok?


Bocsi de én azt lattom te vagy a féltékeny es azt provokalod hogy anyós lassa be" fia felnőtt es nincs többé anyukara szüksége"na akkor huzzatok onnan.

2015. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Te írod, hogy anyós eredetileg nem is akart főzni, hanem te kérted meg rá


2. Azt nem is kommentálom, hogy a párod válogat, lépjünk túl rajta. Szóval a párodnak nem jó a rizseshús, főzzél mást.


3. Te erre szó nélkül nekiállsz főzni, és még te vagy felháborodva, hogy anyósod megsértődött?


Olvasd már el a sztorit a mi szemünkkel. Ez nem féltékenység, ez jogos kiakadás.

2015. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"parom mindig is anyuci fiacskaja volt, de kezd levallni rola a hatasomra"


Dehogy válik le. Te meg anyósoddal veszekedtek a semmin. Miért nem lehet ezt megbeszélni. Nem féltékeny rád, abba ne is reménykedj, csak még gyerekes Vagy. Meg akarod mutatni, hogy Te jobban tudsz gondoskodni a fiacskájáról, én úgy látom itt Te gerjeszted. Anyukáról leválás nem azt jelenti, hogy most Neked fogad szót és csak az van amit Te mondasz.

2015. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy is válik le anyuciról? sehogy, max a te melledre ugrik át!
2015. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Én is együtt éltem egy olyan férfival, aki ha kiejtette a száján, hogy húslevest kér, már pattantam. Ha rinyált, hogy fuujaaaznekemnemkell, akkor gondolkodtam tovább, hogy mivel tölthetném meg azt az édes pici pociját. Na ilyet nem csinálok soha többé. Elkényeztetett phassz az ilyen. Nehogymár két nő ugráljon körülötte, mert ő finnyázik. Mondjuk én alapból rühellem a válogatós embereket.

Anyósod nem féltékeny, csupán szembesült a saját kudarcával, hogy felnevelt egy csecsemőt. Fájó lehet.

2015. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!